Elektronik Sapphire Radeon Pulse RX 6700 4999 TL

Yok bugün kart dışında iade için yazdım. Cenazesi varmış o sebepten ötürü gönderim yapamaz.

1 tane 6700XT.
2 tane laptop.
1 tane toplama sistem.
1 tane iadesi verilen kişi dışında deneyimi olanı görmedim.

Bir EFT/havale işlemi için bu kadar bekletilmesi... Yani dolandırıcı değilse bile benim gözümde bitmiştir bu site/satıcı.

herkese merhaba, iyi forumlar 26 kasimda bu siteden ipad satın aldim. 3 iş günü içinde kargoya verilecek dendi, arayıp teyit de ettim. 4. gün aradim kargo takip bilgisi için kimse telefonu açmadı. Siparişim iptal edildi. itirazlarda bulundum forumlara yazdım. Beni şahsi numarasindan aradı biri sanırım sirket sahibiydi. istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz. ürünü iptal etme hakkımız saklıdır diye. 1 Aralıktan itibaren param yatmadı. YouTube daki paylaşım yapan kişi de dahil bence bu işin bir parçası. Her yere şikayet ettim, dolandırıcılik icin de şikayette bulundum, thh de, bankadan harcama itirazi da yaptım. Hala beklemedeyim. Bu kişiler sistem açığını fark etmiş paramızı işletiyorlar. Olan bu. hepinize geçmiş olsun. ürünleriniz gelir mi? Allah bilir.. belki sansa birkaç kişiye

N Kolay ödeme sistemini kullanıyor biri sormuş. Sormak istediğiniz varsa istediğinizi sorun. Heryere ben şikayet ettim, şikayet yazdım. Kimse şikayet etmiyor anladığım kadarıyla.. Herkese farklı bir yalan söyleyip bekletiyorlar.. mağdur edildiginizi düşünüyorsaniz şikayet edin

Son düzenleme:
herkese merhaba, iyi forumlar 26 kasimda bu siteden ipad satın aldim. 3 iş günü içinde kargoya verilecek dendi, arayıp teyit de ettim. 4. gün aradim kargo takip bilgisi için kimse telefonu açmadı. Siparişim iptal edildi. itirazlarda bulundum forumlara yazdım. Beni şahsi numarasindan aradı biri sanırım sirket sahibiydi. istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz. ürünü iptal etme hakkımız saklıdır diye. 1 Aralıktan itibaren param yatmadı. YouTube daki paylaşım yapan kişi de dahil bence bu işin bir parçası. Her yere şikayet ettim, dolandırıcılik icin de şikayette bulundum, thh de, bankadan harcama itirazi da yaptım. Hala beklemedeyim. Bu kişiler sistem açığını fark etmiş paramızı işletiyorlar. Olan bu. hepinize geçmiş olsun. ürünleriniz gelir mi? Allah bilir.. belki sansa birkaç kişiye

N Kolay ödeme sistemini kullanıyor biri sormuş. Sormaj istediğiniz varsa istediğinizi sorun. Heryere ben şikayet ettm, sokayet yazdım. Kimse şikayet etmiyor anladığım kadarıyla.. Herkese farklı bir yalan söyleyip bekletiyorlar..
Harcama itirazı yaptıysanız her türlü paranız yatar. Neticede kendilerinden teslim aldığınız bir ürün yok. Geçmiş olsun.

Herkese geçmiş olsun. İşin ilginç yanı bu siteyi videosunda ballandırarak anlatan eleman hala video atmaya devam ediyor yutupta. Öpülmeden xxxxx fiyata sistem toplama cart curt... E öptürdün milleti?

Herkese geçmiş olsun. İşin ilginç yanı bu siteyi videosunda ballandırarak anlatan eleman hala video atmaya devam ediyor yutupta. Öpülmeden xxxxx fiyata sistem toplama cart curt... E öptürdün milleti?
Canlı yayınını kimse izlemez oldu öyle bir şarlatanlık yapıyor yorumlarda şikayetler oluyor arkadaşın cevabı sizinle firma arasında olan bir durum karışamam demek oluyor. Herkes ödeme itirazını yapsın her türlü parayı geri alırsınız.

Geri
Yukarı