Sapphire RX 470 Nitro ekran kartının fanları dönüyor ama görüntü vermiyor

ahmetzekiavt

Femtopat
Daha fazla  
Selam, ben yeni ekran kartı almistim ikinci el. Ekran kartı Sapphire RX 470 Nitro 8 GB, anakartimda herhangi bir bir sorun yok ama taktigimda fanlar dönüyor ama görüntü alamıyorum, önceden gayet rahat bir şekilde kullanıyordum bilgisayarı. Bu arada onun yerine başka ekran kartı kullandigimda görüntü veriyor, cevap yazacaklar için şimdiden teşekkürler.

Anladım hocam. Bu Mining Edition. HDMI to DVI ile de deneyebilirsiniz. Bir de DVI-D to VGA için aktif dönüştürücü de deneyebilirsiniz. Sizdeki dönüştürücü nedir? Resim atabilir misiniz?

@fromhell1 hocam, galiba bunlarda Switch olayı yok. Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Bunlar direkt Mining olarak geliyor diye biliyorum. Bende normal Nitro + var ve bende yok.

Anladım hocam. Bu mining Edition. HDMI to DVI ile de deneyebilirsiniz. Bir de DVI-D to VGA için aktif dönüştürücü de deneyebilirsiniz. Sizdeki dönüştürücü nedir? Resim atabilir misiniz?

Ayni bunun gibi 24+1

Mining Edition olduğu için satıcı size satarken BIOS Switch ayarını mining BIOS'da da bırakmış olabilir, diğer BIOS ile dener misiniz?

İcinde CD falan yoktu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230110-201946_Chrome.jpg
    Screenshot_20230110-201946_Chrome.jpg
    274,4 KB · Görüntüleme: 8
Normalde bununla vermesi lazımdı. Büyük ihtimalle sorunlu. Yine de DVI ile denenebilir.

@fromhell1 hocam, galiba bunlarda Switch olayı yok. Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Bunlar direkt Mining olarak geliyor diye biliyorum. Bende normal Nitro + var ve bende yok.
Bende de normal Nitro + var fakat bende BIOS Switch var ve nedense kart 1 BIOS'da normal çalışırken diğerinde sürücü tarafından tanınmıyor, grafik işlemi yapmıyor. Görüntü atmama durumu da Mining BIOS atılan kartlarda oluyor fakat konusu sahibinde de yoksa yapabileceği bir şey yok bu konu hakkında evet.

Bende de normal Nitro + var fakat bende BIOS Switch var ve nedense kart 1 BIOS'da normal çalışırken diğerinde sürücü tarafından tanınmıyor, grafik işlemi yapmıyor. Görüntü atmama durumu da Mining BIOS atılan kartlarda oluyor fakat konusu sahibinde de yoksa yapabileceği bir şey yok bu konu hakkında evet.
Evet hocam. Sizdekinde büyük ihtimalle LED Switch de vardır.

Kanka anlamadım ben şimdi ekran kartını HDMI ile mi kullanayım yoksa DVI ile mi?
DVI bir monitörle de deneyebilirsiniz. Burada tam olarak anlaşılır.

Geri
Yukarı