Sapphire RX 5600XT almaya değer mi?

Cicikuşşs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada'da şu an Sapphire RX 5600XT modeli 2368 TL bandında satılmakta. Sizce MSI RX570 8 GB modelinden geçmeye değer mi? Yoksa yeni kartları beklesem fiyatlar düşer mi? Almaya meyilliyim şu an ama karar veremedim.

Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada'da şu an Sapphire RX 5600XT modeli 2368 TL bandında satılmakta. Sizce MSI RX570 8 GB modelinden geçmeye değer mi? Yoksa yeni kartları beklesem fiyatlar düşer mi? Almaya meyilliyim şu an ama karar veremedim.

Hocam Gaming gecesinde geçen hafta XFX RX 5600XT 2000 TL'ye düşmüştü ve gayet memnunlar o markadan bende XFX kullanan biri olarak memnunum
.

RX570 zaten şuan oyunları ultrada oynatıyor, daha fazla FPS istiyorsan alınabilir. Orası tamamen sende bitiyor 😄
Bana da yetiyor kart şu an ama maksat kart hazır para ediyorken elden çıkartıp yeni karta geçebilmek. Gerçi en az 1000 tl lik masraf ta demek oluyor bu.
Hocam Gaming gecesinde geçen hafta XFX RX 5600XT 2000 TL'ye düşmüştü ve gayet memnunlar o markadan bende XFX kullanan biri olarak memnunum
.
Hadi ya bekleyeyim mi o zamansa acelem yok pek yeni kart için.

Geri
Yukarı