Sapphire RX 570 4GB vs 8GB

Nhympex8287

Decapat
Daha fazla  
8GB linki:Sapphire Radeon RX570 Pulse 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

4GB linki: Sapphire Radeon RX570 Pulse OC 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

Aralarında çok az bir fiyat farkı var, sizce hangisi ve neden?
Birde alacağım power supply high power eco serisi 500w 1x 6+2 pin girişli ekran kartları 1x8 girişli bir problem yaratır mı?

Son düzenleme:
Aradaki fark çok az. 8GB olanı alırdım ben alsam çünkü neden olmasın?

8 GB alman ileriye dönük bir hareket olur. Oyunlar şimdiden 4 GB Vram sınırını geçmiş durumda. Eğer ben kartı uzun süre kullanırım değiştirmem diyorsan 8 GB almanı öneririm çünkü ilerde 4 GB çok sıkıntı olur.

8 GB alman ileriye dönük bir hareket olur. Oyunlar şimdiden 4 GB Vram sınırını geçmiş durumda. Eğer ben kartı uzun süre kullanırım değiştirmem diyorsan 8 GB almanı öneririm çünkü ilerde 4 GB çok sıkıntı olur.
Peki power supply da sıkıntı çıkar mı kart 1x8 istiyor fakat psu da 1x6+2 var yani ayrık olduğu için soruyorum.

Yanlış Bilgilendirme

Kartın gücü 8 GB'ı açacak güçte miki ileriye dönük oluyor? O kart 4 GB'ı bile full açacak güçte değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı