Sapphire RX 570 8 GB ekran kartı WattMan hatası

Apollyon

Femtopat
Kartımı 2-3 gün önce kullanmaya başladım ve sorunları hiç tükenmedi. Az önce MSI Gaming 970 anakarta takılı bir şekilde oynuyordum ve başta hiçbir sıkıntı yoktu. Daha sonra PC'yi kapattım tekrar açtım Warzone'ye girdim ve elin yarısında kapandı. WattMan hatası verdi. Gerçekten ne yapacağımı artık bilmiyorum. Lütfen yardım edin. Paramla bu kadar rezil olduğumu hatırlamıyorum. Sapphire ekran kartını çok iyi diye aldım ve sorunlar arasından hala çıkamadım. Frekans hızlarını değiştirmediğim halde WattMan aldım. Frekans ayarlarını her şekilde değiştirdim ve yine kapandı. Ne yapacağımı artık bilmiyorum.

Bence iade edin paranızla rezil olmayın gerekirse 10 FPS az olsun ama kafanız rahat olsun.
Kardeşim bende 1 hafta önce 1.800 liraya MSI Armor RX580 OC 8 GB modelini aldım ama almaz olaydım! WOT oyununu ilk açtım off be çektim grafikler efso egzoztan çıkan dumanlar, yerdeki suyun yansıması, paletlerin çimi ezmesi 10-15 saniye tankı sürdükten sonra Patt! Ekran kartı çöktü uyarısı, yok WattMan sisteminizi geri yükle falan falan, paramla rezil olamam abi ben yok voltaj düşür yok frekans düşür, yok DDU ile sürücüyü sil tekrar yükle, ulan 1.800 liramla rezil oldum. Velhasıl AMD serisi sürücü olarak vasat bir dönemde adamlar 6 aydır uğraşıyorlar bende kartıma iade talebi oluşturdum pazartesi iade edip NVIDIA GTX 1660 Super modeline geçeceğim.

En iyisini yapmışsınız hocam 1800 veripte uğraşmanın anlamı yok bende RX 570 aldım 1 gün oldu bugün oynayacağım en küçük hatasında bende iade edip AMD defterini kapatacağım. Bende uğraşamam watmann la falan.

Kartımı 2-3 gün önce kullanmaya başladım ve sorunları hiç tükenmedi. Az önce MSI Gaming 970 anakarta takılı bir şekilde oynuyordum ve başta hiçbir sıkıntı yoktu. Daha sonra PC'yi kapattım tekrar açtım Warzone'ye girdim ve elin yarısında kapandı. WattMan hatası verdi. Gerçekten ne yapacağımı artık bilmiyorum. Lütfen yardım edin. Paramla bu kadar rezil olduğumu hatırlamıyorum. Sapphire ekran kartını çok iyi diye aldım ve sorunlar arasından hala çıkamadım. Frekans hızlarını değiştirmediğim halde WattMan aldım. Frekans ayarlarını her şekilde değiştirdim ve yine kapandı. Ne yapacağımı artık bilmiyorum.

Bende de olmuştu bu sorun. Nedense kendi kendine düzeldi. Bir sıkıntı yaşamıyorum. Aynı kart var bende de nasıl düzelmişti. Bende anlamış değilim.

Geri
Yukarı