Sapphire RX 570 Fiyatı Neden Arttı ?

Genel bir artış var bir de o zamanlar indirim dönemindeydi. İmzamdaki sistemin iki hafta önce aldığım fiyatıyla şimdiki fiyat arasında 300 lira fark var. Sadece 6 parça için geçerli olan fiyat farkı bi de bu.

6.06TL hocam, ekonomi yine çöktü sandım.😅
Çökeli bayağa oldu zaten etkisi yavaş yavaş hissediliyor şuan yandaşlar zarar etmesin diye tutuyorlar kaynak azaldığı için 6 lara çıkmasına izin verdiler doları baskılamak için servet harcıyolar şuan millet uyanmasın diye olması gereken dolar 10 12 lira dinci hükümetten ne beklersinki ekonomiyi düzeltmek adına hiç bir adımları yok.
Biliyorum dolar arttı ama Asus'un modeli falan aynı fiyatta o ne iş :D
Asusun modeline talep yok o yüzden armor çok ısınıyor diye fiyatı güncellemiyolar satmıyo zaten yükseltse ne olur yükseltmese ne olur.

Çökeli bayağa oldu zaten etkisi yavaş yavaş hissediliyor şuan yandaşlar zarar etmesin diye tutuyorlar kaynak azaldığı için 6 lara çıkmasına izin verdiler doları baskılamak için servet harcıyolar şuan millet uyanmasın diye olması gereken dolar 10 12 lira dinci hükümetten ne beklersinki ekonomiyi düzeltmek adına hiç bir adımları yok.

Asusun modeline talep yok o yüzden armor çok ısınıyor diye fiyatı güncellemiyolar satmıyo zaten yükseltse ne olur yükseltmese ne olur.
Anladım teşekkürler

Doların son zamanlardaki durumu ve Çin'de ortaya çıkan virüsün insan hayatını etkilemesinden dolayı üretimin yavaşlaması, durması veya aksaması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı