Sapphire RX 570 Pulse Radeon 8G performansı

Makaleler
4
Yer
Denizli
Selamlar, öğle vakti bir konu açmıştım 1050 Ti satılıp RX 570 8 GB alınır mı diye. Herkes kesinlikle al tarzı şeyler yazmış. Birçok kişi farklı bir modele yönel demişti.
Sapphire RX 570 Pulse Radeon 8G 11266-66-20G 256 Bit GDDR5 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Buradaki ürünü almayı düşünüyorum. Soğutma performansı nasıldır? 500W PSU (sertifikasız) yetecek midir? Bütçem 1150 TL daha iyi ekran kartı alınabilir mi?
Son olarak bütçeyi kesinlikle aşamam. Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

RX570'e 8GB bellek biraz fazla fakat almamak için sebep yok, en kötü 6GB'ya kadar sıkıntı yapmayacaktır.

1050Ti'den RX570'e geçmek gözle görülür fark yapacaktır, %50 kadar fark olur. 1150TL'ye zorlanırsa RX580 alınabilir, %10 daha iyidir.

Yorumlarınız için teşekkürler. Belirttiğim ürünü alacağım. Isısı düşük olursa şuanki ekran kartıma yaptığım OC gibi yüksek bir OC yapacağım gayet yeterli olacağını düşünüyorum.
Sapphire ekran kartlarında çok fazla sorun olduğu belirtiliyor doğru mudur? Son olarak ısınma sorunu yaşar mıyım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı