Sapphire RX 570 sistem toplama

emir838

Decapat
Arkadaşlar sistem nasıl?
Oyunlarda kasma donma ses falan olur mu?

IMG_20190711_122747_375.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz çok rahat oynarsın. Ben RX 570 olan birisi olarak konuşuyorum. PUBG'de çok rahat 60 70 FPS alıyorsun. 1920x720'de oynarsın. GTA oynuyorum. Ve hiçbir drop yemiyorum 70 80 FPS arası çok iyi oynarsın ben oynuyorum ve RAM'im 8 GB + i3 7100 var.

Fakat M.2 alırsan çok daha iyi bir performans çıkarırsın.

Ama bilgisayarın ısınabilir. Cool Master'ın bir sıvı soğutmasını tercih edebilirsin.

Arkadaşlar sistem nasıl?
Oyunlarda kasma donma ses falan olur mu?

Eki Görüntüle 414866
Kasma vs. Olmaz merak etme, sadece 500W 80+Plus güç kaynağı alırken dikkatlı ol tanınmadık markalar alma, işlemcin RAM'in falan yeterli, gayet iyi FPS sonuçları alırsın gündemdeki bütün oyunları açarsın akıçı şekilde, GTA 5 FPS oranları sorarsan en yüksek ayarlarda 60FPS üzeri alırsın,
Şimdi "PSU önerisi" demişin yukarıda, bilgisiyar kasası ile beraber mi yoksa, sadece PSU'mu istiyorsun?

Yanlış Bilgilendirme
kasma vs.. olmaz merak etme, sadece 500w 80+plus güç kaynağı alırken dikkatlı ol tanınmadık markalar alma, işlemcin ramin filan yeterli, gayet iyi fps sonuçları alırsın gündemdeki bütün oyunları açarsın akıçı şekilde, gta 5 fps oranları sorarsan en yüksek ayarlarda 60fps üzeri alırsın,
Şimdi "psu önerisi" demişin yukarda, bilgisiyar kasası ile berabermi yoksa, sadece psu'mu istiyorsun?
Hocam 500W yetmiyor. RX 570 kendisi sadece 450W kullanıyor.

Hocam 500W yetmiyor. RX 570 kendisi sadece 450W kullanıyor.
Böyle bir bilgiyi nereden duydunuz bilmiyorum ama doğru değil. RX 570 yük altında 120W tüketiyor. Bazı modellerinde 150W'a kadar çıkabiliyor. RX 570'li sistemin toplam güç tüketimi ortalama 300-400W. Yani 500W 80+ güç kaynağı yeterli.

Son düzenleme:
Sistem hiç de fena değil. Öyle çok çok ağır oyunlar dışında -hatta çoğunda- kasma yapmayacaktır. PSU alırken de 80+ sertifikalı ürünler almanı tavsiye ederim. Sisteme de çok rahat gidecektir. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı