Sapphire Rx 5700 Xt Se Nitro+ vs Sapphire RX 5700 XT Nitro+

Yanlış anladınız :D. Rainbow efekti açarsanız anakartta GPU bununla aynı efekti otomatik olarak açmaz. Yani Mystic Light ya da Aura Sync desteği yok kısaca.
anlıyorum hocam tabikide. Ben anakartımla senkronize bir şekilde çalıştırmadım fakat kartta, rgb için anakarta bağlanacak bir modül mevcut. bağladığımız zaman senkronize bir şekilde çalıştırabiliyoruz.
4.jpg

Anlıyorum hocam tabii ki de. Ben anakartımla senkronize bir şekilde çalıştırmadım fakat kartta, RGB için anakarta bağlanacak bir modül mevcut. Bağladığımız zaman senkronize bir şekilde çalıştırabiliyoruz.
Eki Görüntüle 777547

Böyle yapan üreticiler de var tabii. Misal eğer MSI mobo ve GPU alırsanız kablo bağlamadan kontrol edebiliyorsunuz. Benim dediğim oydu. Ama ben yanından kablo geldiğini bilmiyordum. Varsa sorun yok zaten fazladan porta sahipse anakarta bağlar kontrol edersiniz. Bilmiyordum sağ olun.

Böyle yapan üreticiler de var tabii. Misal eğer MSI mobo ve GPU alırsanız kablo bağlamadan kontrol edebiliyorsunuz. Benim dediğim oydu. Ama ben yanından kablo geldiğini bilmiyordum. Varsa sorun yok zaten fazladan porta sahipse anakarta bağlar kontrol edersiniz. Bilmiyordum sağ olun.
Maalesef hocam. Kutuda kablo çıkmıyor. kendimiz almamız gerekiyor :( ama senkronize rgb özelliği mevcut.

RX 5700 XT Sapphire ve gerçekten her oyunda düşme siyah ekran ısınma sorunu yazılımı problemi yaşadım 2 ay sonra sattım.

7 Aydır Sapphire RX 5700XT Nitro+ kullanıyorum, hiçbir sorun yok. Maşallah deyin.

Sorunlarınızın sebebi PSU vb. parçalar da olabilir arkadaşlar, doğrudan bir parçayı suçlamak çok yanlış. Hatalı mimariye sahip 5700XT 'lerden birisini kullansanız anlayışla karşılar olabilir derim fakat bu kart için sorun sizde veya hatalı üretim denk gelmiş diyebiliyorum sadece. Bana gelen ilk kart hiç çalışmadı bile, bire bir değişim yaptım yeni gönderdikleri çalıştı ve hala kullanıyorum dediğim gibi.

Geri
Yukarı