Sapphire RX 5700 XT Nitro+ vs MSI RX 5700 XT Gaming X

Umutisik1

Hectopat
İkisi arasında kaldım. İkisi de aynı fiyat. Ve testlerine baktığımda ikisi de aynı sıcaklıkları veriyor. Neye göre karar vereceğimi bilemedim.
İkisi de ikinci el ve ikisi de garantili faturalı 4 ay kullanılmış sorunsuz kartlar. İkisi de 3300 TL.
Karar vermem lazım lütfen nedeni ile hangisini seçmem gerektiğini belirtin.

images.jpeg.jpg

images.jpeg-1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında kaldım. İkisi de aynı fiyat. Ve testlerine baktığımda ikisi de aynı sıcaklıkları veriyor. Neye göre karar vereceğimi bilemedim.
İkisi de ikinci el ve ikisi de garantili faturalı 4 ay kullanılmış sorunsuz kartlar. İkisi de 3300 TL.
Karar vermem lazım lütfen nedeni ile hangisini seçmem gerektiğini belirtin.

Eki Görüntüle 544160

Eki Görüntüle 544162

Bende 5700 XT modelleri arasında kalmıştım ta ki fiyat artana kadar, bütçem Sapphire'nin modeline yettiği için onu alacağım ama istediğim MSI. Yani demek istediğim ikisininde aynıysa fiyatı MSI al derim çünkü Gaming X modeli piyasadaki en iyi 5700XT.

Nitro 3300 e anlasmistik bi adamla. Sıfırdı sonra 3500 vermis biri ona satmış. Ilanlara yeni kart eklenmesini bekliyorum. Gaming x daha sessiz calisiyormus sanirim. Ama genel olarak nitro+ öneriliyor. Hangisi denk gelirse onu alacağım sanırım. Önerilere acigim. Birde gigabyte gaming oc var ama o 3. Planda

Nitro 3300'e anlasmistik bir adamla. Sıfırdı sonra 3500 vermis biri ona satmış. Ilanlara yeni kart eklenmesini bekliyorum. Gaming X daha sessiz calisiyormus sanirim. Ama genel olarak Nitro+ öneriliyor. Hangisi denk gelirse onu alacağım sanırım. Önerilere acigim. Bir de Gigabyte Gaming OC var ama o 3. Planda

Oda güzel bir kart OC yapıldığı zaman üst sıralara çıkabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı