Sapphire RX 580 Nitro+ 4 GB 1100TL!

Sıfır değilmiş :D
Adınıza üzüldüm hocam. Sağllık olsun umarım sorunsuzdur.
RX 580 8GB ile RX 580 4GB arasında çok büyük fark var mıdır? Yoksa 8GB için 500 TL fazladan verilebilir mi?
500 TL'ye değmez tabii. Ama 100 TL gibi bir fiyat farkı varsa 8 GB modeli alınabilir. Zira RX 580 güçlü bir kart ve ileriye dönük olması açısından 8 GB faydalı olur.

Ancak bu konuda 1100 TL'ye satılan RX 580'den bahsediyoruz. 8 GB modeli uçuk fiyatlarda olacaktır bu fiyata göre.

@Yerdeniz1 Bugünlerde salgın ve dolar kurundan doalyı fiyatların daha da artacağını düşünüyorum. Kısa vadede hızlı bir düşüş olmaz. Yani zor bulacağınız tarzdan bir indirim.

Tabii kim bilir belki yarın başka bir site daha yapar. Şans meselesi birazcık da.

Adınıza üzüldüm hocam. Sağllık olsun umarım sorunsuzdur.

500 TL'ye değmez tabii. Ama 100 TL gibi bir fiyat farkı varsa 8 GB modeli alınabilir. Zira RX 580 güçlü bir kart ve ileriye dönük olması açısından 8 GB faydalı olur.

Ancak bu konuda 1100 TL'ye satılan RX 580'den bahsediyoruz. 8 GB modeli uçuk fiyatlarda olacaktır bu fiyata göre.
1387 TL 8GB. Daha önceden hepsiburada'dan alışveriş yapan var mı? Güvenilir bir kaynak mıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı