Sapphire RX 590 alınır mı?

Nonameandsurname

Centipat
RX 590 almayı düşünüyorum Special Edition alınır mı? Sapphire modellerde mi oluyor sadece? MSI alsam yine hata alır mıyım? Bazıları da MSI modelinde çok ısınıyor diyor.
Şu anki güncel fiyatı 1783 TL RX590 Special Edition 1500TL'ye düşer herhalde, yaza kadar fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1660S/Ti daha mantıklı bir seçim olur. WattMan hatasına gelecek olursak sadece Sapphire modellerde olmuyor, her yerde karşına çıkabiliyor. Ben de Sapphire kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok. İllaki alacağım diyorsanız soğutması iyi bir model seçin.

RX 590’larda Coil Whine çok görülüyor. 2 aynı model kart değiştirdim her ikisinde de vardı / sonradan oluştu. (Sapphire Nitro+)

Bir de oyunlarda 170-180W’a kadar güç çekiyor bu kart. Muadili sayılabilecek 1660/1660Ti’ler ise 120W. Elektrik faturası açısından da 1660 Super ya da 1660Ti almanı öneririm.

Almayın, RX 590 falan ben kullanıyorum. Undervolt ile uğraşıyoruz bir de. 190W çekiyor oyunlarda.

Arkadaşlar sizce 6 GB VRAM ilerde yetersiz kalır mı?

Kalmayacak bence, çünkü ben RX 590 kullanıyorum ve 4 GB VRAM geçen oyun yok. E kart zaten bu oyunları oynatıyor. İleride 8 GB VRAM gerektiren oyun çıkınca ben oyunda yüksek FPS alamayacağım ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı