Sapphire RX 590 alınır mı?

INNO 3D'nin paketleri falan daha ucuz oluyor ekran kartı dışındaki diğer şeylere önem vermiyorlar kutu gibi vs gördüğüm oydu videolarda.
Alacaksanız iyice araştırın bu markayı. INNO 3D kullanan birilerini bulun. Ben bu GALAX'ı alırken GALAX 1660 SUPER kullanan birinin tavsiyesiyle aldım bu kartı.

Alacaksanız iyice araştırın bu markayı. INNO 3D kullanan birilerini bulun. Ben bu GALAX'ı alırken GALAX 1660 SUPER kullanan birinin tavsiyesiyle aldım bu kartı.
Aslında vazgeçtim watt değeri fazla ve benim oynayacağım oyunlar Counter Strike Global Offensive, Fortnite, Pubg ray tracing ve inanılmaz ekran kartları istemiyorlar onun için 1660 alacam sonuçta 120watt kadar bir değeri var RTX 2060'ın ise 170-180di yanlış bilmiyorsam elektrik faturası çok gelir diye düşünüyorum ayda 120 saat en fazla açık kalır sistem.

Yurtdışında daha çok bilinen, kaliteli ve köklü bir markadır.
Aslında vazgeçtim watt değeri fazla ve benim oynayacağım oyunlar Counter Strike Global Offensive, Fortnite, Pubg ray tracing ve inanılmaz ekran kartları istemiyorlar onun için 1660 alacam sonuçta 120watt kadar bir değeri var RTX 2060'ın ise 170-180di yanlış bilmiyorsam elektrik faturası çok gelir diye düşünüyorum ayda 120 saat en fazla açık kalır sistem.
[A
Bu sistemin yanına game power myhtrıl kasa ve corsair 550w +80plus almayı düşünüyorum ne dersiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200208-202901.png
    Screenshot_20200208-202901.png
    91,7 KB · Görüntüleme: 20
Ryzen alacağınız için çift kanal ram almanızı öneririm, performansını çok etkiliyor.
Doğru söylüyorsunuz, ilk başta 8 alacağım sonra 8 ekleyeceğim ekran kartı olarak GALAX 1660 S almaya karar verdim hem fiyatı çok uygun hemde yazılımsal hatalar yok yanında da ryzen 5 1600 kullanacağım.
GTX 1660 S ile RTX 2060 arasında çok watt farkı var mı çok fazladan elektrik faturası getirir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı