Sapphire RX 590 Nitro vs RX 590 Pulse

Servip

Centipat
RX 590 Nitro ve RX 590 Pulse arasında ne fark var? Hiçbir forumda adam gibi açıklayan yok. Neden RX 590 Pulse modeli hiç tutulmuyor? RX 590 Pulse modeli kullanan var mı?

Bende alırken çok kararsız kalmıştım en sonunda nitroyu aldım. Çoğu kişi soğutması ve performans olarak 1 tık daha iyi olduğunu söylüyor

RX 590 Nitro ve RX 590 Pulse arasında ne fark var? Hiçbir forumda adam gibi açıklayan yok. Neden RX 590 Pulse modeli hiç tutulmuyor? RX 590 Pulse modeli kullanan var mı?
sapphire rx580 pulse kullanıyorum. Ben de araştırmıştım neden nitro öneriyorlar diye... ama hiç bir sorun yok şimdilik ısınma yok oyunlarda takılma, donma gibi sorunlar yok yani hiç bir sorun yok şükür fiyatı da daha uygun. Bence sağda solda herkes gördüğünü söylüyor.

Rx 590 pulse kullanan yokmu hiç yav
Sapphire radeon rx 590 pulse ekran kartını kullanıyorum. Performans olarak ve sıcaklık olarak hiç sıkıntı yok. En fazla 82 dereceyi gördüm. Nitro modelinin farkı biraz daha serin çalışıyor ve 5-10 fps performans farkı var. Bunlar için 200-300 TL fazla vermek mantıklı gelmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı