Sapphire RX 590 vs RX 580

HitCombo

Decapat
Hangi modeli alınmalı örnek vermek gerekirse NITRO+ OC & Nitro+ Special Edition
En uygun ve güvenilir nerden alabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekürler.

Merhaba, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ama sanırım benim tercihim XFX RX-590 OC Fatboy'u Amazon'dan alacağım. Link: Amazon.com: XFX RX-590P8DFD6 Radeon Rx 590 Fatboy 8GB OC+ 1600MHz DDR5 3xDP HDMI DVI Graphic Cards: Computers & Accessories
Hocam Fatboy u eledim ben hiç olumlu bir yorum mu yok göremedim ayrıca testlerinde hep yüksek ısılarda çalışıyor amazon a gelince heralde 1 aydan daha kısa zamanda gelmez gümrük vs takılır makılır hi uğraşamam hem görsel olarak bu model daha güzel Sapphire RX 590 NITRO+ Special Edition 8GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11289-01-20G
bıraktığınız linkte PCI-E16 olarak yazılmış ama ben amazondan fatboyuna baktığım zaman PCI-E8 olarak yazıyor. Bunun nedeni nedir?
güç girişi sanırım sapphire de 16pin fatboy da 8 sanırım tamda emin değilim ama daha bu konuda daha çok bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler heralde.
Nitro+ OC modeli. En güvenilir olarak Yukko diyorum ben.

RX 590'da var sitede bakabilirsin.
burda daha hesaplı sanırım 3 adet oyun hediyeli oyunlara baktıgım zaman tanesı 100tl nın ustunde sanırım SAPPHIRE 11265-21-20G NITRO+ Special Edition Radeon RX580 PCI-E16 3.0, 8GB/256bit GDDR5, DVI, 2xHDMI, 2xDisplayPort Ekran kartı<br/><span style="color: #b94a48;">Resident Evil 2, Devil May Cry 5, Tom Clancy’s The Division 2, 3 oyun hediyeli!</span><span style="color: #b94a48; font-size: smaller; font-weight: 100;"> (stoklarla sınırlıdır, ürün kodları satınalımdan sonra dijital ortamda gönderilmektedir)</span> - inventus
Konu günceldir arkadaşlar fiyat model önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı