2025 YKS sınavında 50 bin için nasıl çalışılmalı?

Daha fazla  
Sayısal için sıfır sayılabilecek netlerle (TYT'de 50, AYT 20-25, OBP 78) 2025 YKS için dershane mi, YouTube mu, ne kadar çalışmam gerek, yapabilir miyim? Tecrübeli arkadaşlarımızın cevaplarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayısal için sıfır sayılabilecek netlerle (TYT'de 50, AYT 20-25, OBP 78) 2025 YKS için dershane mi, YouTube mu, ne kadar çalışmam gerek, yapabilir miyim? Tecrübeli arkadaşlarımızın cevaplarını bekliyorum.
Öncelikle ile ilk başta konuları bitiriyorsun tyt ayt her ders için 1 soru bankası bitiriyorsun tyt mat için 2 olabilir türkçe için günlük 15-16 paragraf sorusu çözebilirsin eve bu paragrafta çözerken sıkılabilirsin bunu önlemek için kardeşini al onla beraber çöz :D gelelim denemelere tyt ve ayt matematik için bilgi sarmal branş denemeleri çözebilirsin. Kalan ayt konularınıa branş denemeleriyle bitirebilirsin. Motivasyonun bu yolda yere düşebilirsin normaldir. çalışabilirsin istek de gelmiyebilir bazen netlerin artmayacak sorunu yaşayacaksın bilhakis bende bunu yaşıyorum ama yolun sonuna kadar bırakmayacaksın. Söyleyeceklerim bu kadar aklına takılan birşey olursa cevaplayabilirsin.

Kaba tabiriyle köpek gibi çalışacaksın kardeşim, yazın TYT Türkçe-mat bitecek bir kere, denemelerde en az 80 net yapman lazım yaz sonu TYT de. Daha sonra yazın 11 konularını tekrar edeceksin, bu yazı çok iyi değerlendirmen gerekli, yaza kadar 1 tane paragraf kitabı bitirmeye çalış şu andan itibaren. Şu anlık açık öğretimde değilseniz sınavlara çalışın, hem de dediğim gibi paragraf çözün, paragrafın acelesi yok aslında günde 40 soru çözseniz çok iyi olur. Yapabilirsin, sadece bu yazı boş geçirme yeter.

Kaba tabiriyle köpek gibi çalışacaksın kardeşim, yazın TYT Türkçe-mat bitecek bir kere, denemelerde en az 80 net yapman lazım yaz sonu TYT de. Daha sonra yazın 11 konularını tekrar edeceksin, bu yazı çok iyi değerlendirmen gerekli, yaza kadar 1 tane paragraf kitabı bitirmeye çalış şu andan itibaren. Şu anlık açık öğretimde değilseniz sınavlara çalışın, hem de dediğim gibi paragraf çözün, paragrafın acelesi yok aslında günde 40 soru çözseniz çok iyi olur. Yapabilirsin, sadece bu yazı boş geçirme yeter.
Aga abartma o kadar değil emk çocuk derece demiyor ki ilk 50 bin istiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı