Sapphire RX 6500XT FurMark sonuçları nasıl?

yiğgithan

Hectopat
Daha fazla  
RX 6500XT alacağım 2 el adam 2 aylik kullanmiş. Bana bir fullmark testi atti. Ben anlamadığım için bir bakabilir misiniz fotoğrafa?

1659894648265.png

1659894663779.png

Test stabil değil. En düşük 152, en yüksek 290 civarı FPS görmüş. Şuradan da stabil olmadığı görünüyor. Kısaca alınmaz.

Eki Görüntüle 1477830

Kanka bu nasıl bir yorum. Şu SS'e bakıp alınmaz diye teşhis koydun. Şu devirde alabileceğin en iyi ekran kartı bu. Ben 2 gün önce sipariş ettim, ekran kartının performansı 1650S'ye eş değer.
Tamamen F/P ürünü. Net alınır.

Kanka bu nasıl bir yorum. Şu SS'e bakıp alınmaz diye teşhis koydun. Şu devirde alabileceğin en iyi ekran kartı bu. Ben 2 gün önce sipariş ettim, ekran kartının performansı 1650S'ye eş değer.
Arkadaş sanırım 6500 xt alınmaz dememiş,bu arkadaşın sattığı 6500 xt alınmaz demiş yanlış mıyım?

Hayrola kartı sen mi satıyorsun? Gitsin başkasından alsın test stabil olmadıktan sonra RTX 3090 olsa ne yazar?

Ne alaka hocam, lafı öyle bir kestirip atmışsın ki RX 6500 XT alınmazmış gibi algıladım ben.

Mesajı tam okuduğuna emin misin? Test sonuçlarının stabil olmadığını ve bu nedenle alınmaması gerektiğini söylüyorum, cümlede "6500 XT" bile geçmiyor.

Geri
Yukarı