Sapphire RX 6600 coil whine sesi geliyor

GremoryRias

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-A ( WI-FI ) AMD RYZEN 5 4650G KINGSTON HYPERX 8 GB 3200MHZ
Meslek
Öğrenci
Bu sorunu daha bugün Wintoys yükleyip benchmark yaptığımda keşfettim. Bana göre pek rahatsız etmiyor ancak yine de bir sorun teşkil etmesinden korkuyorum. Performans'a ya da ömrüne etki edecek bir şey mi bu ses?
Sol click sesinden sonraki sesi yüksek sesle dinleyin, arkada bir coil whine sesi olduğunu duyacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
CW sisteme zarar vermez merak etme, sadece ses. Azaltmak istiyor isen V-Sync aç oyunlarda.
V-Sync açmakta istemiyorum bir yandan çünkü gözle görülecek şekilde giriş gecikmesi yaratıyor.

Yeni aldıysan kasayı muhtemelen 1-2 ay içinde yere koyarsın bende de ReLive deniyor sanırım onu açınca ona benzer bir ses geliyor.

Yeni aldıysan kasayı muhtemelen 1-2 ay içinde yere koyarsın bende de ReLive deniyor sanırım onu açınca ona benzer bir ses geliyor.
Kendim topladım, 2 yıl oluyor sanırsam fakat ekran kartını alalı 1 yıl olmuştur daha. Sistem önceden APU'ydu.

Bu arada, benchmark testini, AMD Radeon Software'dan yapınca coil whine sesi gelmiyor.

Aynısı 7 aylık kullandığım cihazda bana denk gelmişti 7 aydır ses yoktu bugün Valorant'ta çözünürlük değiştirince coil whine sesi geldi saçma değil mi :D

Geri
Yukarı