Sapphire RX 6600 siyah ekran hatası veriyor

sSombrero

Hectopat
Yer
Mozambik/Maputo
Merhaba hocalarım.
Sapphire RX 6600 aldım ve aldığım günden bu yana her gün en az 1 defa olmak üzere siyah ekran hatası alıyorum. Oyun oynarkende webde gezinirkende olabiliyor.
Siyah ekrandayken sistemin ışıkları yanmaya devam ediyor. Sorunu ancak kasanın güç düğmesine basarak kapatıp açınca düzeltebiliyorum.
Ne yapmalıyım?

Kart ya da anakart sıkıntısı olabilir, kartı başka PC'de denemek gerekir. Aynı problem başka PC'de yaşanmazsa anakart test edilmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
XMP açık mı? Şu an aynı sorun ile boğuşuyorum XMP'yi kapattım ve bir sorun yaşamadım. Denemekte fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart ya da anakart sıkıntısı olabilir, kartı başka PC'de denemek gerekir. Aynı problem başka PC'de yaşanmazsa anakart test edilmeli.
Hocam bu konudaki arkadaşta da aynı sıkıntı var bence sorun anakart değil.

XMP açık mı? Şu an aynı sorun ile boğuşuyorum XMP'yi kapattım ve bir sorun yaşamadım. Denemekte fayda var.
Açık hocam. Ne zamandan beri sorun yaşamadınız ?

Açık hocam. Ne zamandan beri sorun yaşamadınız?

Sapphire 6600 bende de var bu kartlar dandik kartlar VSO açınca ekran göz kırpması oluyor çok dandik bir durum.

Açık hocam. Ne zamandan beri sorun yaşamadınız?

Hocam şöyle diyeyim her Valorant'a girdiğimde yarısında veya başlarında yiyordum şu an 2 oyun oldu ve tık yok. Denemekte fayda var gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı