Sapphire RX 6600XT Nitro+ coil whine sebebiyle iade edilmeli mi?

Peanut35

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Amazon üzerinden Nitro + modelini satın aldım.
Maalesef coil while sorunu var ama çok nadir duyuyorum rahatsız olmadım açıkçası.
Full yükte 68 derecelerde oyunlarda da maximum 67 dereceleri gördüm sizce bu ürünü iade edip ASUS Dual 6600XT alınır mı?
Aralarında 400 TL fiyat farkı olacak. Sıcaklık konusunda beni üzer mi? İleride en az 3-4 yıl beni idare etmesi gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, Amazon üzerinden Nitro + modelini satın aldım.
Maalesef coil while sorunu var ama çok nadir duyuyorum rahatsız olmadım açıkçası.
Full yükte 68 derecelerde oyunlarda da maximum 67 dereceleri gördüm sizce bu ürünü iade edip ASUS Dual 6600XT alınır mı?
Aralarında 400 TL fiyat farkı olacak. Sıcaklık konusunda beni üzer mi? İleride en az 3-4 yıl beni idare etmesi gerekiyor.

Eğer sesten rahatsız olmuyorsan iade etme. Ben 6 adet aldım. 5 tane Amazon 1 tane Hepsiburada'dan hepsinde coil whine çıktı en son 6700 XT aldım ondanda çıktı yeni ekran kartı alsanda yine aynı sorun olacak.

Coil whine benim 6800XT de de var nedense yüksek FPS'lerde oluyor bende sendeki durumu bilmiyorum ama monitör Hz üzeri FPS çıkmasın FPS'iniz sınırla bir de öyle dene ben öyle çözüyorum.

Hocam biraz geç yazdınız iade ettim 6700XT aldım. Onda da var hepsinde bu sorun mevcut sesten başka bir problemi yok o yüzden devam…

Yeni konular

Geri
Yukarı