Sapphire RX 6600XT Nitro+ yük altında 72 derecede çalıştığı için iade edilmeli mi?

Normali kaç derece bu kartın?

İade alırlar ise ROG STRIX modelini alman daha mantıklı bence. Fiyat farkına değer.

Amazon iade alacak zaten 30 gün koşulsuz iadesi var fakat internetten biraz araştırdım fan hızları ROG STRIX'te %50 ve üzeri çalışıyor o şekilde soğuk çalıştırıyor fakat Sapphire mühendisleri fan hızlarını düşük tutmuş %30-%55 aralığında 70 derecelerde geziyor bence ses konusunda bayağı sessiz elle kontrol edip o seviyelere çeksem ben o sıcaklıklara ulaşırım muhtemelen.

Sıcaklığa etki eden bir sürü faktör var, fan hızı fan sayısı, fan performansı, hava akışı, donanımların verdiği sıcaklıklar, ortam sıcaklığı gibi..Rx 6900’de max. 300w tam yükte kart 65 derecelerde seyrediyor..

Sıcaklıklarda sorun yok. Fiyat farkı için iadeyle uğraşmayın. Müşteri hizmetlerine fiyat için iade edip tekrar alacağınızı belirtirseniz hediye çeki tanımlayacaktırlar. Yapmazlarsa da iade edip tekrar alırsınız.

Sıcaklıklarda sorun yok. Fiyat farkı için iadeyle uğraşmayın. Müşteri hizmetlerine fiyat için iade edip tekrar alacağınızı belirtirseniz hediye çeki tanımlayacaktırlar. Yapmazlarsa da iade edip tekrar alırsınız.

Konuştum müşteri hizmetleriyle para farkının %30'unu verebiliyolarmış. Bende iade edip yenisini alacağım fakat şöyle bir durum var Hepsiburada'da 6700XT Red Devil indirime girmiş onu mu alsam acaba diye düşünmüyor değilim.
Junction temp mi current temp mi?

Bu dediklerinizin ne olduğunu bilmiyorum açıkçası Afterburner'in verdiği değerleri söylüyorum sadece.

Konuştum müşteri hizmetleriyle para farkının %30'unu verebiliyolarmış. Bende iade edip yenisini alacağım fakat şöyle bir durum var Hepsiburada'da 6700XT Red Devil indirime girmiş onu mu alsam acaba diye düşünmüyor değilim.

Bu dediklerinizin ne olduğunu bilmiyorum açıkçası Afterburner'in verdiği değerleri söylüyorum sadece.
Ctrl+shift+o yap orada gösterir. Ömemli olan Current temp. Onun da 70'i falan geçmemesi lazım. Geçmiyorsa sorun yoktur.

Geri
Yukarı