Sapphire RX 6600XT Nitro+ nasıldır?

Nitro+ kartların soğutmaları gayet iyi oluyor fakat ben o kartı o fiyattan almazdım. Aklında fikir oluşması adına sıcaklıkları ve benchmark testlerini içeren bir videoyu bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

XFX markasının aşırı ısındığını kim söyledi? Sapphire'in kartları bence en F/P kartlar.

İlk çıktığında XFX 380 almıştım, internette 75 hatta 79 derecelere çıkanlara rasgelince siparişimi iptal ettim.
8000 olmuş hocam.

Galiba indirimin son kartını ben aldım 6290TL'ye.
Fiyatı 7.999 TL olmuş.

500TL Hepsiburada indirimi var sepete ekleyince. Herhangi bir ürünü sepete ekleyin göreceksiniz indirimi.

Nitro+ kartların soğutmaları gayet iyi oluyor fakat ben o kartı o fiyattan almazdım. Aklında fikir oluşması adına sıcaklıkları ve benchmark testlerini içeren bir videoyu bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden öyle dediniz hocam? Fiyatı fahiş midir? Bellek çipsetleri midir nedir onlara da zam gelecek diyorlar. Ülkemizde bir şeyler inmiyor aylardır GTX 1050 Ti kullanıyorum düşen bir şey yok.
XFX ısınıyor :D 79 derece oluyor daha fazla ısınmasına fırsat vermeden fan ayarı yaptım. 59-65 arası olmuştu.

VGA 8GB Sapphire RX 6600 XT PULSE 11309-03-20G şu site güvenilir mi bilmiyorum.

Ahanda buldum arkadaşı :)

Geri
Yukarı