Sapphire RX 6700 Pulse 10GB nasıldır?

cenkkk

Megapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD RX 6800 XT | 2 GB RAM| 250 GB Hitachi HDD|
Arkadaşlar bu ekran kartını Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum, nasıl bir kart acaba kullanan var mı? RTX 3060'tan iyi olduğunu görüyorum. Neden Vatan Bilgisayar'dan alacaksın diye soracak olursanız, 5999 TL'lik iade çeki var onun üzerine ekleyip alacağım.

Arkadaşlar bu ekran kartını Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum, nasıl bir kart acaba kullanan var mı? RTX 3060'tan iyi olduğunu görüyorum. Neden Vatan Bilgisayar'dan alacaksın diye soracak olursanız, 5999 TL'lik iade çeki var onun üzerine ekleyip alacağım.

3060 almanı tercih ederim optimazyon konusunda DLSS RTX teknolojisiyle pişman etmiyecek kartır.

Evet, 6700 daha iyi. Bahsettiğiniz modelde iyi zaten hediye çeki olduğu öneri seçeneğimiz yok. Hayırlı olsun.

Evet, 6700 daha iyi. Bahsettiğiniz modelde iyi zaten hediye çeki olduğu öneri seçeneğimiz yok. Hayırlı olsun.

Maalesef hocam, elektrik süpürgesi almıştık iade ettik para yerine zorla hediye çeki verdiler.

1 hafta önce Vatan Bilgisayardan aynı kartı satın aldım kullanıyorum ve iyi ki almışım taş gibi kart. Performansı bekleğimden de iyi çıktı. Ayrıca bir defa bile sorunla karşılaşmadım.

Geri
Yukarı