Sapphire RX 6700 XT alınır mı?

Peki madem daha iyi değil, yakın sonuçlar veriyor. Ayrıca, biri 12 GB VRAM'e sahip biri ise 8 GB. 4 GB VRAM fark var. Hem yazılım zorda kalınır mı açılır? O zaman AMD'de FSR 3.0 açar gene ya rakip olur ya da ufak FPS'ler ile geçer.
4060 ti 6700xtden iyi ama işin içine fiyatlandırma girdimi iş bitiyor şuan en ucuz 4060 ti 13648 tl ki modelide cılız pny 2 fan

Peki madem daha iyi değil, yakın sonuçlar veriyor. Ayrıca, biri 12 GB VRAM'e sahip biri ise 8 GB. 4 GB VRAM fark var. Hem yazılım zorda kalınır mı açılır? O zaman AMD'de FSR 3.0 açar gene ya rakip olur ya da ufak FPS'ler ile geçer.

Boşuna AMD fanboyluk yapmayın hocam. FSR ile DLSS karşılaştırması saçmalıktan ibaret. AMD'nin tek artı yönü daha ucuz olması.

Boşuna AMD fanboyluk yapmayın hocam. FSR ile DLSS karşılaştırması saçmalıktan ibaret. AMD'nin tek artı yönü daha ucuz olması.

FPS olarak yüksek veriyor fakat görüntü çok kötü oluyor

6700 XT alınır ama Pulse alınmaz, Pulse modeli gördün mü arkana bakmadan kaç, parana yazık.
Neden ki hocam?

4060 ti 6700xtden iyi ama işin içine fiyatlandırma girdimi iş bitiyor şuan en ucuz 4060 ti 13648 tl ki modelide cılız pny 2 fan

Hocam 4gb vram fark var, günümüzde bazı oyunların 8 e dayandığını hatta geçtiğini görebiliyoruz. CS 2 max grafikler 7-7.5 gb vram yiyor. 8 alınmaz artık. En az rx6700 gibi 10gb kartlar alınmalı. Kullanıyorum çok memnunum.

4060 Ti 6700XT'den iyi ama işin içine fiyatlandırma girdimi iş bitiyor şu an en ucuz 4060 Ti 13648 TL ki modelide cılız PNY 2 fan.

Doğru dediniz hocam fiyat farkı fazlaymış RX 6700 XT daha mantıklı 4060 Ti alacak kadar yükselirse bütçe RX6800'de mükemmel gider.

@görkemyy
Pulse modeli soğutma olarak AMD için bir tık geride kalan model.
Sapphire alınacaksa Nitro+ modeli olması daha iyi olur.

Ben aldım ve çok fazla sorun vardı, özellikle oyunlarda flickering sorunu çileden çıkarttı beni satıp kurtuldum, kalitesiz bir model eğer şanslıysan düzgün olanı denk gelir.

Arkadaşlar merhaba. Ekran kartımı yenilemek istiyorum. 12bin TL bütçem var. Kendimi zorlarsam biraz Max 14-15 bin TL yapabilirim.
Sizce Sapphire model RX 6700 XT alınır mı? Yoksa bütçene biraz ekle bu ekran kartını al diyebileceğiniz bir ekran kartı var mı? Dediğim gibi taş çatlasa 15k çıkarabilirim.
Sapphire modelleri diğer modellere göre ucuz gibi bir de herhangi bir sıkıntısı falan var mı?
Ekran kartının aynısına sahibim. Fakat benim görüşümle, insanların gözünü saf performans ve VRAM ile boyuyorlar. Driver konusunda çok sıkıntı yaşarsın, daha iki gün önce driver kendiliğinden silindi.

Hocam 4 GB VRAM fark var, günümüzde bazı oyunların 8'e dayandığını hatta geçtiğini görebiliyoruz. CS 2 Max grafikler 7-7.5 GB VRAM yiyor. 8 alınmaz artık. En az RX6700 gibi 10GB kartlar alınmalı. Kullanıyorum çok memnunum.

Ya şu VRAM olayına çok takıyorsunuz bence testlere baktığımızda 2K da bile birebir FPS değerleri alıyorlar.

Neden ki hocam?

Hocam 4 GB VRAM fark var, günümüzde bazı oyunların 8'e dayandığını hatta geçtiğini görebiliyoruz. CS 2 Max grafikler 7-7.5 GB VRAM yiyor. 8 alınmaz artık. En az RX6700 gibi 10GB kartlar alınmalı. Kullanıyorum çok memnunum.

RX 5700 XT Nitro+ modeli var elimde. 8 GB.
CS2 de 300 FPS civarı alıyorum
Grafikler maksimum değil.
CS2 zaten işlemciye önem veren bir oyun grafik kartı aşırı derecede önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı