Sapphire RX 6700 XT ne kadar eder?

ChainLee

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemimi yükseltmek istiyorum. Elimde RX 6700 XT Japonya'dan alınma satmayı planladığım için içi açılmamış termal değişim yapılmamış kart var. Bunu satıp RTX 3080 Ti almayı düşünüyorum. Sizce ne kadar eder?

FurMark testi 23. dakika 69-70 maksimum seviye 1080p ayarda ve kartın garanti kısmı bitti ya da başlamadı bile. Japonya olduğu için tam bir fikrim yok. Alınalı ise yaklaşık 1 sene 3-4 ay civarı piyasa ortalaması hızlı satılması çok önemli değil zaten hala sistemde.

Son düzenleyen: Moderatör:
3080 Ti yerine 4000 serisine falan yürüseniz? Aynı GPU'ya sahibim. Kalkıp 3000 serisi için yol almazdım.

5K nakit var üstümde 5K bu ay sonu anca koyabilirim ödemelerim sonrasında kalan para ile yükselteceğim zaten şu an 3080 Ti vardı aklımda bir de elimde 5600 işlemci var ona göre bir kart seçmek istedim. Hem piyasadan hem de kart takibinden biraz uzağım AMD'den sıkıldım bir de NVIDIA deneyimlemek istiyorum kafamda 2K oyunculuk için bu kart vardı çok pahalı olmayacak şekilde bir seçenek sunabilir misiniz peki?

5K nakit var üstümde 5K bu ay sonu anca koyabilirim ödemelerim sonrasında kalan para ile yükselteceğim zaten şu an 3080 Ti vardı aklımda bir de elimde 5600 işlemci var ona göre bir kart seçmek istedim. Hem piyasadan hem de kart takibinden biraz uzağım AMD'den sıkıldım bir de NVIDIA deneyimlemek istiyorum kafamda 2K oyunculuk için bu kart vardı çok pahalı olmayacak şekilde bir seçenek sunabilir misiniz peki?
Bütçenizi nereye kadar götürürsünüz bilemem. Ama ben 4070 ve 4070 varyasyonları için hareket ederdim. Günceli de yakalamak lazım.

Bütçenizi nereye kadar götürürsünüz bilemem. Ama ben 4070 ve 4070 varyasyonları için hareket ederdim. Günceli de yakalamak lazım.

Öncelikle kart satışını yapayım sonrası için bakacağız artık bütçeyi çok zorlamak istemiyorum. 4000 serisi kart bakınayım biraz da.

Geri
Yukarı