Elektronik Sapphire RX 7700 XT ve RX 7800 XT indirimli fiyatlarla

Harika bir kart. :) Ayrıca 14 bine böyle yeni çıkan üstün performans veren bir ekran kartını almak da ayrıca güzel.

Aslında 4060 Ti'ın rakibi RX 7600 XT olacak ama AMD tarafında şimdilik bu var.

Ekran kartı MSI'ın RX 6600 XT Mech gibi çalışıyor, sıcaklıklarda abartı bir durum yok, maşallah. Bütçesi olan herkese tavsiye ediyorum. Şu durumda alınabilecek en iyi fiyat ve performans ekran kartı budur.
Yalnız kartı alacakların sistemlerinde en az 16 GB RAM ve 700W PSU olması öneriliyor.

Yeni çıkan The Crew Motorfest oyunundan biraz video çektim. Kartı alan herkese hayırlı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim hocam yorumlarınız için siz ve diğer kullanıcıların olumlu yorumlarını duymak beni biraz rahatlattı. Çok fazla anlamıyorum bu işlerden,öyle büyük çaplı oyunlarda oynamıyorum yeni kurmuştum masaüstü pc'yi. İşlemci Ryzen olunca ekran kartıda AMD olsun istedim :)

Çok teşekkür ederim hocam yorumlarınız için siz ve diğer kullanıcıların olumlu yorumlarını duymak beni biraz rahatlattı. Çok fazla anlamıyorum bu işlerden,öyle büyük çaplı oyunlarda oynamıyorum yeni kurmuştum masaüstü pc'yi. İşlemci Ryzen olunca ekran kartıda AMD olsun istedim :)
Rica ederim hocam, ekran kartı güzel, negatif bir durum olmaz. Zaten bu paralara alınacak en iyi ekran kartları bu ikisi.

Geri
Yukarı