Çözüldü Sapphire Rx470 Görüntü Bozulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Neden Sapphire tavsiye etmiyorum? Ekran kartının ya GPU'sunda ya da belleklerinde arıza var. Bu kadar basit.
Recep abi öncelikle cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Kusura bakma ana hesabım yarına kadar banlanmış şu anda diğer hesabımdan yazıyorum. Benimde Sapphire hakkında önyargılarım vardı ama forumda kullanan üyelerin gayet memnun olması beni cezbetti ve bu kartı aldım. 3 hafta önce aynı sorunu aldığımda ekran kartının bozuk olduğunu düşünüp garantiye gönderdim. Vatan Bilgisayar aracılığıyla Endeks Bilişim'e oradanda ServisPoint adlı firmaya gönderilmiş. Sonrasında ise bana "Ürününüz detaylı olarak incelenmiş olup herhangi bir sorun bulunamamıştır."denilmiştir. Hala aynı sorun devam etmekte. Bana ne yapmamı önerirsiniz?

Ürünü 3.sefer garantiye gönderdim ve kart için para iadesi kararı çıktı. Destekleriniz için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı