Sapphire Rx470 vs MSI Rx470

Arkadaşlar şu an çok fena kazıklandığımı düşünüyorum paketin ön ve arkasındaki stickerler başkalarında yok sanki onun altındaki 4 yazısı kapatılmış gibi. Kazıyayım dedim izi kalan geri yapışmayan şekilde. Ne yapmalıyım yarın da geri götürecek vaktim yok sapphire kullananlar varsa bilgilendirebilir mi sizde de öyle mi?

received_1099866040048949.jpeg

Arkadaşlar şu an çok fena kazıklandığımı düşünüyorum paketin ön ve arkasındaki stickerler başkalarında yok sanki onun altındaki 4 yazısı kapatılmış gibi. Kazıyayım dedim izi kalan geri yapışmayan şekilde. Ne yapmalıyım yarın da geri götürecek vaktim yok sapphire kullananlar varsa bilgilendirebilir mi sizde de öyle mi?

Eki Görüntüle 182595
Kutuyu açamıyor musunuz?

Yani bu 4GB üstüne sticker yapıştırarak 8GB yapmışlar mı diyorsun? Ekran kartını takınca belli olur o zaten de sanmıyorum öyle bir şey olduğunu. Zaten iade hakkın var kutuyu aç hiç bir şey olmaz.

Video izleyemiyorum evde değilim fakat görsellerde böyle değil başkalarınınki. Kutuyu açınca iade hakkı gidiyor diye biliyorum da açmak bi işime yaramaz test sistemim yok. En iyisi iade süresi dolmadan onlara açtırıp test ettirmek.

Youtubede 3 dakikalık bi unboxing izledim adamınki de benimki gibi sanırım 8 lerde böyle çok rahatladım şu an :D. Ama yine de kutuyu açtığımda orayı da sökeceğim meraktan.

Video izleyemiyorum evde değilim fakat görsellerde böyle değil başkalarınınki. Kutuyu açınca iade hakkı gidiyor diye biliyorum da açmak bi işime yaramaz test sistemim yok. En iyisi iade süresi dolmadan onlara açtırıp test ettirmek.

Youtubede 3 dakikalık bi unboxing izledim adamınki de benimki gibi sanırım 8 lerde böyle çok rahatladım şu an :D. Ama yine de kutuyu açtığımda orayı da sökeceğim meraktan.
Gözünüz aydın hayırlı olsun :)

Eki Görüntüle 182595
Hiç sıkıntı yapmayın genel olarak normal bişey çoğu firmada. 8 gb olan model için kutu üretmek yerine sticker yapıştırmışlar. Bende 8 gb olan modeli aldım aynısıydı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı