Sapphire Rx470 vs MSI Rx470

Başka bi konuda sapphire olanın 70 küsür msi olanın 60 küsür derece olduğunu gördüm pek inandırıcı gelmedi. Ejderya derken lafın gelişi msi biraz daha güven veriyor içime. Ama sanırım kalacak sapphire.

Bizim insanımız Msı ile Asusu kafasına takmış, Sapphire ne kadar iyi bir kart çıkarırsa çıkarsın, bizimkiler gene Msı ve Asusa yönelirler.
Merak ediyorum aldığın MSI ekran kartı sağlam çıksaydı ne derdin?

Başka bi konuda sapphire olanın 70 küsür msi olanın 60 küsür derece olduğunu gördüm pek inandırıcı gelmedi. Ejderya derken lafın gelişi msi biraz daha güven veriyor içime. Ama sanırım kalacak sapphire.
70°C ağır OC edilirken olur, normalde öyle bir sıcaklığa ulaşmaz.

Şimdiye kadar Sapphire almayı düşünüyordum ama MSI yazılımları çok güzel be. Böyle küçük ayrıntılar beni çekiyor her zaman, ben de kararsız kaldım. İki markayı da kullanmadım, o güzel, bu güzel yorumları yapamıcam ama Sapphire kesinlikle kötü değil.

mavi ekransız günler derken neyi kast ettiniz ? İçime kurt düşürdünüz.
Hayır yanlış anlamayın:):) Yeni bir sistem veya ekran kartı alan kişilere mavi ekransız yani yanmış veya hasar geçirmeden kullanın inşallah bir şey olmaz manasında:):):) Özellikle herhangi bir markayı kastederek kullandığım bir tabir değildi:):)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı