Sapphire RX480 nitro vs GTX 1060

Maximiliano

Hectopat
Daha fazla  
Sizce hangi ekran kartını almalıyım? Rx480'İn hız aşım teslerinde 1060'dan daha iyi sonuçlar verdiğini gördüm. Ben OC işlerine karışmak istemiyorum ama aradaki fark 200-300 lira gibi bir fark sizce buna değer mi? Bir diğer kendimce artısı da DX12 RX400 serisinde daha iyi performans sağlıyor. Geleceğe yatırım olarak RX480 daha mantıklı geldi. Dota2 oyuncusu olduğumdan Vulkan desteği olması da diğer bir artısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende günümüz performansı olarak GTX 1060 ı secmiştim. Fakat daha sonra monitör alırken nvidia nın gsync li monitörlerinin cok pahalı oldugunu , amd nin freesync nin de cok uygun fiyatlı oldugunu gördükten sonra f/p ye giderek freesync li 75 hz bir monitör aldım.GTX 1060 ı satıp sinerjiden RX 480 Nitro 8GB ekran kartı aldım. Cok daha keyifli oldu. Ayrıca ilerde fiyatlar ucuzlayınca RX480 ile cf yapabilirim. GTX 1060 ta sli desteği yok

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı