Sapphire RX570 8 GB ve 8 GB DDR3 RAM sisteme uygun işlemci

i7 3770. 600 liraya bunu alabilirsin. Aşağıda performans testi var. Tekrar ediyorum ağzından AMD kelimesi çıkanların yorumunu okuma bile. Allah akıl fikir versin adam 450 lira verebilirim diyor. Yeni anakart ve işlemci öneriyorlar. Bir şey söylerdim de forum kuralları müsaade etmiyor.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-intel-core-i7-3770-islemci-8m-onbellek-3,40-ghz-1155-pin-802259971/detay
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda alabileceğin en doğru işlemciyi ve performans testini attım. Ortalama fiyat için bir link attım. i7 3770k seni aşar ve gereksiz pahalı. Gönderdiğim en mantıklı tercih olacaktır senin için. Satıcıyı tanımam bu arada işlemciden için konuşuyorum ben.

Adam bütçem 450 diyor, 500 küsür TL'ye daha kötü bir işlemci + anakart değişimi önerilmiş. Ortalık garip insanlarla dolu. i7 2600K bulabilirsen al derim. Overclock ile alır başını gider.
Birincisi bütçeyi görmediğim için anakart değişimi ile birlikte r5 1600AF önerdim. İkincisi 1600AF i5 2400'den daha kötü değil. Aksine i7 2600K'dan dahi daha iyi bir işlemci. Üslubunuza dikkat edin. Karşınızda babanızın oğlu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı