Sapphire ServisPoint nasıldır?

Hocam hiç boş durma şikayetvar.com'a hem Sinerji'yi hem servisi şikayet et sosyal medya hesaplarından yaz ulaşabildiğin numaralar varsa onlara ulaşıp sorunun çözülmediğini anlat servisi sürekli olarak ara
Hepsini zaten yaptım :) 1 ay boyunca hem de. Ancak maalesef müşteri memnuniyeti umurunda değil bunların.

Verdin mi mahkemeye?
THH'ye başvuru yaptım Sinerji Bilgisayar'ı şikayet ettim bu ayın 26'sında tam 1 ay olacak şikayet süresi. Firma savunma yapmadı bu arada bu süreçte hiç bir şekilde.

Adamları aradın mı? Deseydin topunuzu verdim mahkemeye diye.
Her gün arıyorum. Ayrıca size yazışmaları göstersem dersiniz ki bunlar tamamen dalga geçiyor :) THH Kararına kaldık resmen 3. kez servise gönderecekler ayrıca bir komedi de servisten gelen cevap.

Servisin son cevabı :

Video ve görsel incelenmiş olup, sormak istediğimiz sorular aşağıdaki gibidir;
Müşterinin kullanmış olduğu port nedir?
Dönüştürücü aparat kullanmakta mıdır?
Farklı bir port ile deneme sağlanmış mıdır?

Sizlerin ve müşterinin de belirttiği gibi servisimizde herhangi bir arızaya rastlanmamıştır.
Müşteri ürünü servise yönlendirmek istiyorsa tekrar gönderebilir. Ekran kartının testlerinden sonra normal çalıştığına dair video çekilir.

Hocam valla geçmiş olsun çok üzücü ve sinir edici bir durum. O kadar para verip mağdur oluyorsun birde üstüne dalga geçiliyor. Nedense sadece buralarda var bu saçma tamir süreçleri...

Hocam valla geçmiş olsun çok üzücü ve sinir edici bir durum. O kadar para verip mağdur oluyorsun birde üstüne dalga geçiliyor. Nedense sadece buralarda var bu saçma tamir süreçleri...
İade veya değişim yapmamak için bilerek bu cevapları verdiklerine eminim. 10 yaşındaki çocuk bile arızalı olduğunu söyler görüntüye bakarak :)

Zaten öyle hocam milyon dolarlık firmalar bile müşteriden kazıklayacağı 2K,3K ya bakıyor sizden o kartı alıp tamir edip size de yeni kart yollasa max 2,3K zarara girecek sanki hayrına bir şey istiyorsun gibi davranıyorlar... Cidden geçmiş olsun umarım en kısa sürede olumlu bir sonuç alırsın.

Zaten öyle hocam milyon dolarlık firmalar bile müşteriden kazıklayacağı 2K,3K ya bakıyor sizden o kartı alıp tamir edip size de yeni kart yollasa max 2,3K zarara girecek sanki hayrına bir şey istiyorsun gibi davranıyorlar...
Ne yapacağım bilemiyorum bürokrasi o kadar yavaş ki 6 ay bile bekletebilir. Şu an çok çaresiz bir bekleyişteyim.

Bende de Sapphire ekran kartı vardı garantisi Endeks bilişimdi. 2 tane mi distribütörleri var mı o zaman anlamadım ki.

Geri
Yukarı