Sapphire ServisPoint nasıldır?

Şaka gibi, sıfır kart tamir ediliyor üretici firmanın suçu çünkü böyle bir sorun varsa diğer üretilen kartlarda böyle bir sıkıntı yaşanmaması için kartı alırsın yenisini gönderirsin.
bir ürün için iade değişim onayı verilmesi için o ürünün çalışmasında bir sorun olup düzeltilemeyecek onarılamayacak bir durum olduğu için bu şekilde işlem yapılmaktadır. Bu şekilde yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek yanlış durumu belirtmek hiç doğru değildir tüm görüşmeler kayıt altındadır bilmenizi isterim.
Bu şikayetvar'da bir kişinin şikayeti üzerine Sinerji'nin cevabı burda önemli olan firma ile kişi arasında ki problem değilde koyu siyah yeri oku söylediğim gibi prosedürleri. Yani onarılsa onarıyorlar şayet onarım olmuyorsa değişim veya para iadesi oluyor anlayacağın .

bir ürün için iade değişim onayı verilmesi için o ürünün çalışmasında bir sorun olup düzeltilemeyecek onarılamayacak bir durum olduğu için bu şekilde işlem yapılmaktadır. Bu şekilde yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek yanlış durumu belirtmek hiç doğru değildir tüm görüşmeler kayıt altındadır bilmenizi isterim.
Bu Şikayetvar'da bir kişinin şikayeti üzerine Sinerji'nin cevabı burada önemli olan firma ile kişi arasında ki problem değil de koyu siyah yeri oku söylediğim gibi prosedürleri. Yani onarılsa onarıyorlar şayet onarım olmuyorsa değişim veya para iadesi oluyor anlayacağın.

Hepsini anladım sıkıntı yok sıfır kart fabrika dışı tamir için işlem görüyor ne kadar trajikomik olduğunu söylüyorum.

Bende de aynı şey oldu. 2.kez gönderdiğim kartta bugün aradığımda bu kez sorun tespit etmişler onarım sürecinde olduğunu söylediler. Tabi ilk sefer neden sorun tespit edemediniz de şimdi sorun çıktı diye sordum cevap yok. Bu da servisin rezilliğini gösteriyor. Adam akıllı test etmiyorlar. Umarım teknisyenleri iyidir de adam gibi tamir ederler. Tamir görmüş kart çok uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum. Belki de garanti süresini çıkarsın diye yapıyorlar.

1673386056792.png

11/01/2023 08.00 olmadan olmuş gibi işlem yapan bir servis :)

1673869029229.png

Artık şaşıramıyorum dahi adamlar kesinlikle incelemiyor :))))) @394919 @XienoN rezillik bu hocalarım :=)

Son düzenleme:
Tamda tahmin edip belirttiğim gibi . Şimdi ne yaomayı düşünüyorsun ?
Sinerji ile görüşmem devam ediyor iade istediğimi iletiyorum yetkili arkadaş inceleyip dönüş yapacak sözde bekliyorum.

Sen ekran kartında olduğuna emin misin bu arada problemin?
Sadece ben değil bakın sinerjinin servise ilettiği not :

Kod:
Sisteme ekran kartı takılınca monitörde yeşil çizgiler çıkıyor. Sizlere aşağıdaki bıraktığım link'deki görselleri incelemenizi rica ediyorum. Ürünün iadesini talep ediyorum. İyi çalışmalar.

Bu resimleri sinerji kendisi kaydetti 🙂 Normalde video kaydı da bulunuyor sinerjinin aldığı ama onu buraya yükleyemiyorum.

WhatsApp Image 2023-01-05 at 15.54.00.jpeg

Ancak servis sürekli arıza yok diyerek geri yolluyor.

Gerekirse dava açın servise bu nasıl bir rezilliktir. Bulun bir avukat bütün masraflarda onlara bir güzel eklensin. THH'den bir sonuç çıktı mı?

Gerekirse dava açın servise bu nasıl bir rezilliktir. Bulun bir avukat bütün masraflarda onlara bir güzel eklensin. THH'den bir sonuç çıktı mı?
THH Savunma istemiş olarak gözüküyor son durumu bakalım ne olacak 1 ayı geçti bu mağduriyet süreci.

Yeni konular

Geri
Yukarı