Sapphire ServisPoint nasıldır?

Aklınız ve paranız değerliyse ekran kartı işlemci her neyse içini ilk siz alırken açın bakın tabii anlayan birinin gözüyle Amazon'dan RTX 3050 aldım başkasından iade manyetik poşeti anakart ve HDMI koruyucu aparatları olmadan geldi lanet ettim göndermedim. İnce hesapta GTX 1660S 1 ay kargoda kayıp diye elime ancak tüketici mahkemesi sonrası geldi fatura sararmıştı her nerede kaldıysa güvenilir bir firmanın şubesinden toplatmak veçalışır halde almak aklın yolu.
Hala çözümlenmiş değil bendeki durum.

Kardeşim ben de Sinerji üzerinden aynı kartı almayı düşünüyorum da senin gibi bir sorun yaşar mıyım diye düşünmedim değil. Sizce alayım mı?
Her kartı sorunlu satmıyorlardır ancak verdikleri destek ortada ben bir daha asla bu firmayı tercih etmem ve önermem. Sorun yaşarsanız geçmiş olsun hakkınızı gasp edeceklerdir.

Gelişme var arkadaşlar. Daha önce 2 kere arıza yok diyen servis 3. gidişinde iade kararı çıkarmış ekran kartı için. Şu anda Sinerji'nin karara uymasını beklemekteyim.

@394919 @XienoN

Son düzenleme:
Her kartı sorunlu satmıyorlardır ancak verdikleri destek ortada ben bir daha asla bu firmayı tercih etmem ve önermem. Sorun yaşarsanız geçmiş olsun hakkınızı gasp edeceklerdir.

Gelişme var arkadaşlar. Daha önce 2 kere arıza yok diyen servis 3. gidişinde iade kararı çıkarmış ekran kartı için. Şu anda Sinerji'nin karara uymasını beklemekteyim.

@394919 @XienoN
Aynı karttan alsam şimdi bana seninkini yollamazlar değil mi 😀

Vatandan alayım diyecektim aynı kartı fakat arada 1000TL fark var neredeyse. Siz İstanbul çevresinde mi oturuyorsunuz?

Sivas'ta yaşıyorum hocam ben de gidip 1K fazla bile olsa vatandan almayı düşünüyorum

Sivas'ta yaşıyorum hocam ben de gidip 1K fazla bile olsa vatandan almayı düşünüyorum
Kardeşim ben amd den vazgeçtim gibi ya şimdi alıcaz 0 kart hata vericek sinirlenicem falan gerek yok. 3060 almayı düşünüyorum ben ama emin değilim yine de çünkü hem daha pahali 3060 hem de 6700 e oranla 20 fps falan oynuyo.

Kardeşim ben amd den vazgeçtim gibi ya şimdi alıcaz 0 kart hata vericek sinirlenicem falan gerek yok. 3060 almayı düşünüyorum ben ama emin değilim yine de çünkü hem daha pahali 3060 hem de 6700 e oranla 20 fps falan oynuyo.
Burda sorun AMD değil satıcı hocam güvenilir ve müşteriyi önemseyen bir yerden aldığınız sürece sorun yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı