Sapphire sorunları devam ediyor mu?

Sapphire Pulse RX5700 XT kullanan arkadaşım var 2019 da almış. Gayet memnun olduğunu söylüyor. Babası ise Nitro+ kullanıyormuş. İkiside memnun. Lakin PSU' nun önemi çok büyük. Ona göre seçim yaparsanız sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Elektronik işi şans işi. 5 yıl da gider 10 sene de; 1 ayda da bozulur. Tamamen şans işi ama Sapphire ve MSI dışındakilere güvenmem. Ben de Sapphire 560 modelini kullaniyorum 1. senedir. Sıkinti yok garanti varsa dert etme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire Pulse RX5700 XT kullanan arkadaşım var 2019 da almış. Gayet memnun olduğunu söylüyor. Babası ise Nitro+ kullanıyormuş. İkiside memnun. Lakin PSU' nun önemi çok büyük. Ona göre seçim yaparsanız sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
PSU olarak Cooler Master 700W. var şuan için kullandığım. Önereceğiniz veya yorum yapabileceğiniz bir durum var mıdır?

Anakart olarakta Asus TUF Z370 Pro Gaming kullanıyorum.

Elektronik işi şans işi. 5 yıl da gider 10 sene de; 1 ayda da bozulur. Tamamen şans işi ama Sapphire ve MSI dışındakilere güvenmem. Ben de Sapphire 560 modelini kullaniyorum 1. senedir. Sıkinti yok garanti varsa dert etme.
Hocam garanti verecek olan yetkili servislere ne kadar güvenebiliriz ki? Bu da sorun bence.
700W 80+ ise yeterli gelecektir. Marka olarak da güzel.
En azından PSU tarafından bir sorun olmayacağına eminiz. İlk NVIDIA kanadından 980 ve sonrasında 1080 kullandım lakin AMD tarafına da denemek şans vermek istiyorum tabi bu durumun bana ağır ve baş ağrıtıcı sorunlarda olsun istemiyorum. Sonuçta AMD'nin oluşu biraz daha fiyat ve performans politikasında denge sağlıyor diye düşünüyorum.

Benim 4 TB harici Seagate harddisk bir okuyup okumuyordu yeniydi 4.5 aylik Vatan'a faturası ile beraber götürdüm düşme kaynaklıydı 1 hafta sonra yenisini verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı