Çözüldü Sapphire TriXX yazılımı yükleme hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Sapphire Nitro+ RX 6900 XT SE ekran kartım için TriXX 9.5 programını yüklemiştim, program ilk başta portable şekilde açılıyor, begin installation yazısına tıklayarak kurabiliyorsunuz. Bende bu şekilde hemen programı kurdum. Her şey tamam ancak Nitro Glow kısmından RGB ledleri kontrol edemediğimi fark ettim. Bir arkadaşın yorumu üzerine yazılımı kaldırdım ve tekrar kurmak istedim, yazılım portable modda açılıyor ancak begin installation 'a tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum ve yazılım kapanıyor:

Ekran görüntüsü 2023-12-11 021415.png

Bu yazılımı nasıl kurup olması gerektiği gibi kullanabilirim? Windows 11 Pro yüklü, evet yönetici olarak çalıştırıyorum.

Arkadaşlar ne alaka bilmiyorum ama indirdiğim dosyaları sildim, tekrardan indirdim, bu sefer yüklendi ve RGB 'leri olması gerektiği gibi kontrol edebiliyorum.

20231211_032222.jpg

HEX: #0F52BA
RGB: 15, 82, 186

Önemli ekleme: Şimdi bu konuyu okuyanlar, bu arkadaş ne yazmış diye söyleniyorlardır, haklılar da. Yöneticilerden konuyu düzenlemelerini istemiştim ancak onlar düzenlemeyip bodoslama şekilde çözüldü etiketini bastılar. Kararı konuyu okuyanlara bırakıyorum ve okuyanların kafası karışmaması için bu mesajın aslında iki parçadan oluştuğunu ve konu onaylanana kadar konuyu benim bu şekilde çözüp mesaja yazdığımı belirtmek istiyorum ki karışıklık olmasın. Saygılar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı