Saracak oyun önerisi

Bende yeni başladım bundan önce provanas'da avalon oynuyordum bura çok sardı ama LGS bitene kadar oynamak yok son 3 gün kaldı tatilin bitmesine de.
Hocam ben oyunun metasını bozdum. Çok hızlı farm yapmanın ve gelişmenin yolunu buldum. Çok ileride edineceğim itemleri pazarda taktik yaparak para kazanarak aldım. Bizim klandaki herkese yardımcı oldum. 400 kişi milletin 1 ayda yaptığını 5 günde yapmaya başlayınca level sistemini değiştirdiler kılıçların çoğuna sınır geldi kombat levelleri zorlaştı ve o kılıçlar çöp oldu o seviyede kullanmama izin verdiği kılıç benim kendi kılıcımdan 10 kat güçsüzdü. Sonra oyunu bıraktık.

Şaunda Cafe SIM 2 dende vazgeçtim, buradaki oyunlarının hepsini oyanamışım ciddi ciddi ya. Bana oyun kalmadı sanırım artık.

Hocam ben oyunun metasını bozdum. Çok hızlı farm yapmanın ve gelişmenin yolunu buldum. Çok ileride edineceğim itemleri pazarda taktik yaparak para kazanarak aldım. Bizim klandaki herkese yardımcı oldum. 400 kişi milletin 1 ayda yaptığını 5 günde yapmaya başlayınca level sistemini değiştirdiler kılıçların çoğuna sınır geldi kombat levelleri zorlaştı ve o kılıçlar çöp oldu o seviyede kullanmama izin verdiği kılıç benim kendi kılıcımdan 10 kat güçsüzdü. Sonra oyunu bıraktık.
Valla hocam boşta item varsa atabilirsiniz sevinirim :D

25 FPS zevkli olmaz.

Şu kadar oyun önerisinin arasından sanırım internet Cafe SIM2 oynayacağım :D

Hocam insanlar size yardımcı olmaya çalışıyor; yok öyle, yok şöyle, yok böyle, yok arakdaşım yok, yok 25 FPS sarmaz, yok O, yok bu... Gidin internetten aratın, beğenmemezliği bilinçli yapacaksanız konu açmayın.

Evet sarmayabilir 25FPS ama bence köşede dursun çünkü zam gelebilir.

Sinema kalitesi 24FPS nasıl sarmaz sabit olduktan sonra? Anlayamazsın zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı