Saracak oyun tavsiyesi

re7 re8 re shadow of rose
the forest
son of the forest
re4 remake
ark survival evolved sunucularda oyna cok sariyor
RE serisini 7 oynadım gerisini izledim, forestleri oynadım, re bakmıştım yukarıda yazdığım gibi, ark güzel oyun da 120gb falan şuanki internetimle 15 saat falan sürüyor o yüzden hiç canım çekmiyor.

Terraria. Daha önce oynadıysanız modlayın. Calamity ile oyun bambaşka bir hal alıyor. Project Zomboid, Starbound, Stardew Valley, Core Keeper, Dead Cells, Hades, Diablo II: Resurrected, Diablo III, Unturned, RimWorld, Dwarf Fortress, Civilization VI, Mound and Blade: Warband, Warframe, Graveyard Keeper.
Teşekkürler aralarından 1,2 taneye bakacağım.

Merhaba, yaklaşık 1 aydır oynadığım hiçbir oyundan zevk alamamaya başladım. Bana saracak aksiyonlu vb. oyun lazım. Online, hikaye fark etmez fakat bir oraya bir buraya gitmeli oyunlardan olmazsa sevinirim. Days Gone oynamaya çalıştım çok yavaş geldi sıkıldım. Ara ara CS, R6 giriyorum ondan da sıkılıp çıkıyorum. RDR, GoW vb. bilinen oyunların çoğunu oynadım yine de önerebilirsiniz oynamadıklarım olabilir. Bütçe sorunu yok sarsın yeter. Mümkünse pixel, 2D olmasın.
STALKER

Merhaba, yaklaşık 1 aydır oynadığım hiçbir oyundan zevk alamamaya başladım. Bana saracak aksiyonlu vb. oyun lazım. Online, hikaye fark etmez fakat bir oraya bir buraya gitmeli oyunlardan olmazsa sevinirim. Days Gone oynamaya çalıştım çok yavaş geldi sıkıldım. Ara ara CS, R6 giriyorum ondan da sıkılıp çıkıyorum. RDR, GoW vb. bilinen oyunların çoğunu oynadım yine de önerebilirsiniz oynamadıklarım olabilir. Bütçe sorunu yok sarsın yeter. Mümkünse pixel, 2D olmasın.

Minecraft modlarsan guzel bir şey cikar.

Geri
Yukarı