Saracak oyun tavsiyesi

12 Mayısta sadece Nintendo Switch için çıkacaktı ama 🤔
Oynadım.

Hocam bildiğim kadarıyla sadece Switch'e çıkıyor yanlışım mı var?
Oyun sızdırıldı internette malum yerlerden indirip emuletorle oynanıyor bende 3050 var 30 fps sabit oynuyorum ryujinxle 6-7 saatı geride bıraktım ilk oyundan çok daha iyi bence bu sene game of the yearı alır.

Merhaba, yaklaşık 1 aydır oynadığım hiçbir oyundan zevk alamamaya başladım. Bana saracak aksiyonlu vb. oyun lazım. Online, hikaye fark etmez fakat bir oraya bir buraya gitmeli oyunlardan olmazsa sevinirim. Days Gone oynamaya çalıştım çok yavaş geldi sıkıldım. Ara ara CS, R6 giriyorum ondan da sıkılıp çıkıyorum. RDR, GoW vb. bilinen oyunların çoğunu oynadım yine de önerebilirsiniz oynamadıklarım olabilir. Bütçe sorunu yok sarsın yeter. Mümkünse pixel, 2D olmasın.

Witcher 3 seversin belki.

Merhaba, yaklaşık 1 aydır oynadığım hiçbir oyundan zevk alamamaya başladım. Bana saracak aksiyonlu vb. oyun lazım. Online, hikaye fark etmez fakat bir oraya bir buraya gitmeli oyunlardan olmazsa sevinirim. Days Gone oynamaya çalıştım çok yavaş geldi sıkıldım. Ara ara CS, R6 giriyorum ondan da sıkılıp çıkıyorum. RDR, GoW vb. bilinen oyunların çoğunu oynadım yine de önerebilirsiniz oynamadıklarım olabilir. Bütçe sorunu yok sarsın yeter. Mümkünse pixel, 2D olmasın.

The Walking Dead.
CoD Black Ops 2-3

Psychonauts 2, değişik bir oyun ama eğlenceli bence.
Deathloop, çok iyi bir oyun değil fakat oynanabilir.
FF7 Remake, hem uzun saatler sürer hem aksiyonlu hem de grafikleri güzel. Oynayışı da bir aksiyon oyununun ulaşabileceği en yüksek nokta bence, çok eğlendim ben oynarken.

Teşekkürler, uzay temasını sevmiyorum, 2. oyun tek sarmaz gibime geldi.

Oynadım.

CoD hangi oyunu önerirsin yeni oyunlar nasıl hikaye olarak Online olarak BF1 indiresim var fakat 100GB olmuş oyun internetim de yavaş olduğu için değer mi bilemedim.

CoD oyunu olarak MW serisinden illaki spolier yemissindir brnce sen Black Ops 1 sonra 2'yi oyna bunun öncesinde world at war var ama WW2'yi sevmiyorsan oynayamazsın hikaye yok oyunda diyebiliriz Black Ops 1 ise çok iyi bir oyun aynı şekilde 2 de ama 3 devamı değil serinin 4 de değil ve sana benim seri önerim ise direkt olarka wolfestain serisi 8.jenerasyondaki en iyi hikayeli oyun CoD'lar falan hiçbir şey yanında 4 tane oyunu var ama 2 tane ana oyunu var biri wolfestain the New order diğeri wolfestsin the New colosus 2.oyun 1'in bittiği yerden başlıyor 1 2014 oyunu 2 ise 2017 oyunu eğer bana 2 oyun yetmez diyorsan wolfestain old blood oynayabilirsin 1.oyunun öncesini anlatıyor bir de youngblood var ama youngblood hikayesel olarak 2.oyuna ihanet ediyor bir de 3. ana oyun da gelecek Bethesda tarafından doğrulandı geleceği ve 9.jenerasyona çımmıs 3.bir wolfestain oyunu harike olacaktır 1 ve 2 aynı oyunlar olsa da 2 üzeorje bir şeyler koyuyor 3 de koyacak yani bitmis bir seri değil bu yüzden bu 2 oyunu veya 3 oyunu oynayıp sonra yeni gelen ana 3.oyunu oynarsın ardındanda istersen youngblood oyna ama o oyun yeni gelecek wolfestain 3'ün de sonrasknda geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı