Sarftech T60 klavye alınır mı?

Selamlar, aynı klavyeyi kullanıyorum ve deneyimlerimi aktarayım. Öncelikle klavyenin artı diyebileceğim özelliklerine değineyim. Bu fiyata RGB bir klavye bulmak güzel, ayrıca resmi bir yazılım olmasa da bir yazılım aracılığıyla renkleri istediğimiz gibi kontrol edebiliyoruz. Bunun dışında beyaz bir setup diziyorsanız fiziksel görünüm olarak gayet şık bir klavye. Küçük ve kompakt olması da benim hoşuma gitti, ilk defa %60 klavye kullanıyorum ve alışmam zaman almadı.

Yaşadığım olumsuz bir konu ise klavyenin kullandığı ''switch''ler kalitesiz olduğundan ötürü tuş basmama sorunu yaşanabiliyor. SNK Switch mevcut. Bende özellikle ''Caps Lock'' tuşunda ara sıra basmama rağmen algılamama gibi sorunlar yaşanıyor. Bir de tuşlar sert, genel kullanımda biraz yoruyor açıkçası. Tuşları çıkartması çok kolay, aparat yardımıyla tutup çektiğinde çıkıyor, bastırınca da takılıyor.

Alınır mı konusuna gelirsek, ben 600 TL'ye aldım. Ucuz bir klavye ve çok kaliteli değil, o yüzden çok büyük beklentilerle alma. Şimdiye kadar hiç mekanik klavye kullanmadıysan seni tatmin eder ama daha önce iyi bir klavye kullandıysan üzer. Görünüm olarak güzel, ona göre alacaksan alabilirsin. Ben genel olarak memnunum diyebilirim her ne kadar sorunları olsa da.

Bu arada satın almadan önce mutlaka satıcıya klavyenin RGB mi yoksa Rainbow mu olduğunu sorun. Bazı kişilere Rainbow model gönderiyorlar.

Alınmaz ben aldım 1 ay sonra sag Shift basmamaya basladi sorunlu klavye :D
Bence de alınmaz ben 5 ay kullandım bir sıkıntım olmadı klavyeyle ilgili ama rahat değil gittim 150tllik klavye aldım onun yerine daha rahat hissettirdi. Piyasada çok fazla rainbow modeli geziyor rgb diye rainbow gelme ihtimali var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı