Sarftech T60 klavye sürücüsü klavyeyi görmüyor

iremss

Centipat
Daha fazla  
Sarftech T60 klavye aldım kesinlikle Rainbow değil. Günlerdir driver arıyorum 2 tane buldum fakat 2 driver da klavyeyi görmüyor.
Nasıl düzeltilir?

Klavyenin sürücüsü bu. Yazılımı görmeyenlerin klavyeleri genellikle Rainbow çıkıyor. Mümkünse klavyenin fotoğrafını atar mısınız? Aynı klavyeyi kullanıyorum ve sorunsuz görüyor.

Sorumluluk kabul etmiyorum bu arada başka bir forumda aynı markaklavye için vermişler bunu işe yaramış.
Şunu denermisniz.

Bunu indirdim zaten fakat calismiyor.

Klavyenin sürücüsü bu. Yazılımı görmeyenlerin klavyeleri genellikle Rainbow çıkıyor. Mümkünse klavyenin fotoğrafını atar mısınız? Aynı klavyeyi kullanıyorum ve sorunsuz görüyor.

Benimki Rainbow degil bu farki anlayabilecek kapasitem var klavyem RGB rengini falan sadece klavyeden ayarlayabiliyorum driver gormuyor.

Bunu indirdim zaten fakat calismiyor.

Benimki Rainbow degil bu farki anlayabilecek kapasitem var klavyem RGB rengini falan sadece klavyeden ayarlayabiliyorum driver gormuyor.

Klavye fotoğrafını atabilir misiniz? Ve klavye rengi beyazmı RGB sadece siyah olanlarda var diyorlar

Klavye fotoğrafını atabilir misiniz? Ve klavye rengi beyazmı RGB sadece siyah olanlarda var diyorlar

IMG20240218215521.jpg

1708283247260.png

Bir de bunu deneyin bu da olmazsa başka driver yok görmüyordur

Eki Görüntüle 2120181

Bir de bunu deneyin bu da olmazsa başka driver yok görmüyordur.

Onu da indirdim görmüyor ama teşekkürler.

Geri
Yukarı