Sarftech T60 Red Switch klavye alınır mı?

hutame01

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 16.7.3

11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz

16 GB 2600mhz Ram

Nvidia GTX 1650 4GB / Windows 11 Education
Öncelikle o nembran değil membran, membran olmasına rağmen büyük ihtimalle senin attığın klavyeden çok daha uzun ömürlü olacaktır Ajazz da çok ziyoulang gibi üstün kaliteli bir marka değil mutlaka Ajazz'dan birkaç kat daha fazla bilinen Razer markasının kalite farkı olacaktır.

Hahaha, markaya göre ürün yargılıyorsun. Senin mantığın şu, pazara yeni girmiş bir üreticinin ortalama ürününü tercih etmek yerine marka bir üreticinin ortalama altı kazık ötesi ürününü tercih etmem. Mekanik tuşları basım hissiyatı, tüm tuşlara aynı anda basmak, destekliyorsa hot-swappable özelliği ile kendime göre özelleştirmek için, tepki süresi... Say say bitmez. "membran" klavyeye 1200 TL dvereceğime benzerinin daha ucuzuna bakıarım fakat "membran" alacaksam. Ayrıca Switch'leri değişebildiği için ajaaz marka klavyenin daha uzun ömürlü olduğunu ve Razer'ın klavye konusunda kazık ve çöp olduğunu söyleyebilirim. Mesajım umarım senin için yeterli olmuştur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdaki ajaaz klavyeyi al. İngilizceden rahatsız olursan Türkçe keycapsler alırsın. UK veya ABD Q klavyeler Türkçe Q yerine kullanılabilir.

Direkt Türkçe alma taraftarıyım, aslında yazılım için İngilizce klavye daha iyi olur ama Türkçe klavyeye alıştım değiştirmenin pek bir anlamı yok. 2. el sağlam Türkçe klavyelere bakıyorum sarı sitede birkaç tane sağlam ürünle karşılaştım ama bilemiyorum.

Direkt Türkçe alma taraftarıyım, aslında yazılım için İngilizce klavye daha iyi olur ama Türkçe klavyeye alıştım değiştirmenin pek bir anlamı yok. 2. el sağlam Türkçe klavyelere bakıyorum sarı sitede birkaç tane sağlam ürünle karşılaştım ama bilemiyorum.

Aslında dediğim gibi klavye Türkçe zaten.

Sizce bu klavye alınır mı? Alınmaz ise NumLock olmayan brown veya red Switch önerileriniz neler?
Hocam bütçeniz nedir? Eğer 500-700TL bütçeniz varsa alınabilir. Eğer 400-500TL bütçe arttırırsanız daha iyi klavyeler var açıkçası.

Hocam bütçeniz nedir? Eğer 500-700TL bütçeniz varsa alınabilir. Eğer 400-500TL bütçe arttırırsanız daha iyi klavyeler var açıkçası.

Hocam Max 700 çıkarabilirdim ve klavyeyi sipariş ettim gerisi kullanıp deneyimlemeye kaldı.

Hocam Max 700 çıkarabilirdim ve klavyeyi sipariş ettim gerisi kullanıp deneyimlemeye kaldı.
Tamamdır hocam zaten bütçenize göre şuan alınabilecek en mantıklı mekanik klavye T60. Şimdiden hayırlı olsun. Klavyenin driverı yok bu arada önceden bilgilendireyim isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı