Sarı filtre vs beyaz filtre sigara

Sarı flitre çok ağır hiç bulaşma.

Peki beyaz filtre olarak hangisini önerirsin?

Kısa Parliament ve Uzun Parliament bu işin zirve noktasıdır Uzun parliament biraz daha uzun gitse de daha hafiftir kısa Parliament'e göre eğer yeni başlıyorsan (ki bende hiç başlama ama) Marlboro Edge falan deneyebilirsin sarı filtre genellikle filtresi yumuşak olduğu için ağırdır o yüzden beyaz filtre tam ayarında bence

Touch Blue ve Midnight Blue güzel.
Midnight bir tık daha ağır ve dumanı fazla.
Touch Blue en rahat içilen sigara diyebilirim ama dumanı az.
Bunların dışındakiler beni tıkıyor, zaten hepsi aynı fiyat.
Safi keyif için D Range Blue Long da keyifli. Kent Slim de.

Kısa Parliament ve Uzun Parliament bu işin zirve noktasıdır Uzun parliament biraz daha uzun gitse de daha hafiftir kısa Parliament'e göre eğer yeni başlıyorsan (ki bende hiç başlama ama) Marlboro Edge falan deneyebilirsin sarı filtre genellikle filtresi yumuşak olduğu için ağırdır o yüzden beyaz filtre tam ayarında bence
bu uzun ve kısanın tam adları nedir hocam ? ben kısa night blue diye biliyorum uzun ne=?

Beyaz'da kent serisi fena değil. Camel'da öyle. Sarı filtreler genelde ağır oluyor. Bir de dudağında hafif bir ıslaklık değince sünger gibi çekiyor vıcık vıcık oluyor. Ama Marlbora'nın sarı filtre serisi çok kaliteli. Ben ilk Camel Box'ta denemiştim. Soba bacası gibi duman çıkıyordu, fazla dumanlıydı. Sonra Camel Black'e geçtim. Oda aşırı ağır bir de gün içinde dikkat dağınıklığı yaptırıyordu ne alakaysa. Şimdi uzun süredir, Kent D Range kullanıyorum fena değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı