Şarj aletinin üzerine kola döküldü

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ne güzel okuldan geldim masamda 25TL'ye aldığım tavuk dürüm yanına kolamı içerken pat bir anda döküldü. Bilgisayara çok az bir şey geldi. Ama o aslan gibidir. Yine de ters yatırdım bekliyor. Şarj aletine çok geldi hemen prizden çıkardım betonun üzerine koydum bekliyor. Bilgisayarı ne zaman çalıştırayım? Veya çalıştırayım mı? Şu anlık şarj aleti alamam. Kullanırsam ne gibi zarar verir? Şalterler attırır mı? Bilgisayar komple bozulur mu?

Ne güzel okuldan geldim masamda 25TL'ye aldığım tavuk dürüm yanına kolamı içerken pat bir anda döküldü. Bilgisayara çok az bir şey geldi. Ama o aslan gibidir. Yine de ters yatırdım bekliyor. Şarj aletine çok geldi hemen prizden çıkardım betonun üzerine koydum bekliyor. Bilgisayarı ne zaman çalıştırayım? Veya çalıştırayım mı? Şu anlık şarj aleti alamam. Kullanırsam ne gibi zarar verir? Şalterler attırır mı? Bilgisayar komple bozulur mu?
Ben direk laptopun üzerine bi şişe niğde gazozu dökmüştüm. Şuan onun ile yazıyorum. Ama belki sorun çıkarabilir. Temizlenmesinde fayda var.

Ben direk laptopun üzerine bi şişe niğde gazozu dökmüştüm. Şuan onun ile yazıyorum. Ama belki sorun çıkarabilir. Temizlenmesinde fayda var.
:D kralı yaşandı. Aslan parçası hala ayakta orta ayarlarda valo 60FPS veriyordu. Bi' silip takmayı deneyeyim mı?

Bilgisayarın neresine geldi? Şarj aleti konusundada bence kullanma.
Bilgisayarın yan tarafına geldi biraz. Ters yatırdım yeni şimdi koydum.

Aslan parçasına güveniyorum. Şarj aletini tamamen sildim. Bekliyor şuan. Taksam mı takmasam mı bilemedim. Şalter attırır mı?
Sanmıyorum şalter attıracağını, zararı vardır belki ama benim şarj aletlerimede oldu bir kaç kere. Üfledim geçti valla pek birşey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı