Şarj edilebilir piller için şarj cihazı önerisi

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu ikiliyi kullanıyorum aşırı memnunum. Piller çok yüksek mah değerine sahip olduğu için çok uzun süre sarj etme ihtiyacım olmuyor.

Böyle set halinde de var bakabilirsiniz.

Bu ikiliyi kullanıyorum aşırı memnunum.

Hocam Duracell farklı marka pillerde tam uyum sağlamıyormuş sanırım öyle bir şey okumuştum.

Ben attığınız aynı pilleri şu şarj cihazıyla kullanıyorum;

İlk şarj etmelerde az gidiyor fakat kullandıkça pil açılıyor. Şimdi rahat 25 saate yakın oyun oynuyorum tek şarjda. Kulaklık kullanınca süre kısalıyor tabii ama tavsiye ederim.

Otomatik şarj kesme, doluluk göstergesi vs. var mı hocam cihazda?

Bu ikiliyi kullanıyorum aşırı memnunum. Piller çok yüksek mah değerine sahip olduğu için çok uzun süre sarj etme ihtiyacım olmuyor.

Bu kadar para vermeye gerek yok.

GP'nin ikili şarj cihazı var onu alabilirsiniz. Aynı anda dört pili takmanızı gerektirecek bir durum oluşacağını sanmıyorum.
Eğer evde fazlasıyla pilli cihaz kullanıyorsanız almışken 4'lü olanı alın.

Hocam almışken 4'lü olsun diyorum, bir gün ihtiyaç olur belki. Varta Plus veya nitecore hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam Duracell farklı marka pillerde tam uyum sağlamıyormuş sanırım öyle bir şey okumuştum.

Otomatik şarj kesme, doluluk göstergesi vs. var mı hocam cihazda?

Otomatik şarjı kesiyor, uzun süre pilde kaldığında bir sorun olmuyor. Hayır, doluluk göstergesi yok, Xbox koluna taktığınızda pil doluluğunu görebiliyorsunuz. Basit bir şarj aleti şarj olurken ışık yanıp sönüyor dolunca ise sabit yanıyor. Kesinlikle 4'lü pil alın ikisi koldayken ikisini takar devir yaparsınız boş kalmaz.

Varta Plus veya nitecore hakkında ne düşünüyorsunuz?
Nitecore Ni-MH (normal şarjlı pil) pillerin yanında başka pil türlerini de şarj edebiliyor. Normal bir kullanıcının ihtiyacı olacağını sanmıyorum fakat harici 3.7V Li-ion pil kullanıyorsanız düşünebilirsiniz.
Varta'nın şarj yüzdesi göstergesine ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum. Gece takar sabah uyanınca çıkartırsınız piller zaten dolmuş olur. 9V takılabilmesi güzel bir özellik fakat fiyatı sadece 9V desteği için bence çok pahalı.

Otomatik şarjı kesiyor, uzun süre pilde kaldığında bir sorun olmuyor. Hayır, doluluk göstergesi yok, Xbox koluna taktığınızda pil doluluğunu görebiliyorsunuz. Basit bir şarj aleti şarj olurken ışık yanıp sönüyor dolunca ise sabit yanıyor. Kesinlikle 4'lü pil alın ikisi koldayken ikisini takar devir yaparsınız boş kalmaz.

Nitecore ni-mh (normal şarjlı pil) pillerin yanında başka pil türlerini de şarj edebiliyor. Normal bir kullanıcının ihtiyacı olacağını sanmıyorum fakat harici 3.7v li-ion pil kullanıyorsanız düşünebilirsiniz.
Varta'nın şarj yüzdesi göstergesine ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum. Gece takar sabah uyanınca çıkartırsınız piller zaten dolmuş olur. 9V takılabilmesi güzel bir özellik fakat fiyatı sadece 9V desteği için bence çok pahalı.

Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim. Aşağıdaki ürünü gözüme kestirdim, ne dersiniz? Yanında gelen piller iş görür mü sizce, bu pilleri saatlerde, pil gerektiren diğer cihazlarda ve 2. bir Xbox kolunda kullanabilirim. Ekstra 4 tane de GP recyko Pro alacağım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı