Şarj olmayan telefondaki galeriyi kurtarma

mainkaiser

Decapat
Daha fazla  
Telefonum şarj olmuyor (hata telefon kaynaklı, şarj aleti değil) ve şuan şarjı 0. Bende servise göndereceğim ama içindeki fotoğrafların gitmesini istemiyorum. Nasıl kurtarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum şarj olmuyor (hata telefon kaynaklı, şarj aleti değil) ve şu an şarjı 0. Bende servise göndereceğim ama içindeki fotoğrafların gitmesini istemiyorum. Nasıl kurtarabilirim?

Telefonunuzda kablosuz şarj özelliği varsa o şekilde şarj edip Wi-Fi üzerinden verilerinizi alabilirsiniz.

Telefonum şarj olmuyor (hata telefon kaynaklı, şarj aleti değil) ve şu an şarjı 0. bende servise göndereceğim ama içindeki fotoğrafların gitmesini istemiyorum. Nasıl kurtarabilirim?

Eğer telefonun şarj girişinde sorun varsa sorun olmaz. Çünkü ben de telefonumun şarj girişini 2-3 kere değiştirdim bir şey olmuyor. Ama telefonun içinde bir sorun varsa onu bilemem. Tamir ettireceğiniz yere sorarsanız fotoğrafların gidip gitmeyeceğini öğrenirsiniz.

Telefonum şarj olmuyor (hata telefon kaynaklı, şarj aleti değil) ve şu an şarjı 0. bende servise göndereceğim ama içindeki fotoğrafların gitmesini istemiyorum. Nasıl kurtarabilirim?

Telefonun şarj girişini 20-30 TL'ye yapıyorlar telefoncular zamanında yaptırmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı