Şarjlı diş fırçası önerisi

berffynr

Decapat
Merhaba herkese, ben klasik diş fırçalarından hem sıkıldım hem de yeteri kadar temizlediğini düşünmemeye başladım. Dişlerimin durumunu korumasını istediğimden şarjlı diş fırçalarına geçiş yapmak istiyorum ama ne öyle kötü işlevsiz bir şey istiyorum ne de aman aman pahalı muazzam bir şey.

Trendyol'dan fiyat skalasına baktığımda 150 ile 900 arasında birçok model vs. var ve karar vermek güç gibi şimdilik. Hepsinin yorumları çok iyi :D acaba aramızda kullanıp da detaylarıyla bilgilendirecek tavsiye edecek birileri var mıdır güzel bir fırça. Teşekkür ederim şimdiden.

O bu su demeye gerek gormuyorum. Kalite tamamen seninle alakali. Ne kadar siklikla fircaliyorsun? Ne kadar sure fircaliyorsun. Tamam uzun omurlu,bataryasi,markasi derken arastirma yapmak iyidir ama asil onemli kismi yaptigi temizlik tamamen seninle alakali. Cok fazla para yedirmemeni oneririm.

O bu su demeye gerek gormuyorum. Kalite tamamen seninle alakali. Ne kadar siklikla fircaliyorsun? Ne kadar sure fircaliyorsun. Tamam uzun omurlu,bataryasi,markasi derken arastirma yapmak iyidir ama asil onemli kismi yaptigi temizlik tamamen seninle alakali. Cok fazla para yedirmemeni oneririm.

Günde 3 kez 1.30-2 dakika arası. Ama cidden fazla temiz hissedemiyorum beyazlığı gidecek diye korkuyorum. O yüzden böyle bir şey istiyorum. Hoş da duruyorlar.

Oral-B iyidir. Yazın kullanıyordum. Sesi birazcık kulağımı tırmalasa da gayet kaliteli bir ürün.
Model önerebilir misin peki?

Galiba 2012'di aldığım tarih daha bozulmadı sadece başlık masrafıyla iyi işler çıkarıyor tasiye ederim.
Bunların başlıkları ayrı satılıyor mu ki?

Ben biraz detaylı bir şey istiyorum almışken. Bu cok sert fırçaladığımda uyaran ve şarjı ne kadar kalmış gösteren tarzda bir şey.

Günde 3 kez 1.30-2 dakika arası. Ama cidden fazla temiz hissedemiyorum beyazlığı gidecek diye korkuyorum. O yüzden böyle bir şey istiyorum. Hoş da duruyorlar.

Model önerebilir misin peki?

Bunların başlıkları ayrı satılıyor mu ki?

Ben biraz detaylı bir şey istiyorum almışken. Bu cok sert fırçaladığımda uyaran ve şarjı ne kadar kalmış gösteren tarzda bir şey.
Modelini pek hatırlamıyorum. İnternetten biraz araştırarak kendi istediğinize göre bir model bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı