Şarjlı diş fırçası önerisi

Ben satın aldım 2500 modelini. Şu an memleketimde oldugumdan internetm yok fazla araştıramadım. Aklımda bir kaç soru kaldı o yüzden. Temizliği nasıl oluyor acaba? Başlığı fırçadan çıkartıp ayrı mı temizlememiz gerekiyor her seferinde. Yoksa makineye su değse de bir sorun olmuyor mu? İkinci olarak kullanımı nasıl oluyor tam bilmiyorum hiç izleyemedim dedigim gibi, direkr makineyi çalıştırıp dişime tutuyorum o da dönüyor mantığı sanırım değil mi? Bir de macun olarak özel bir şey kullanmayı gerektirir mi? Teşekkürler
Buradan yazmak zor, YouTube'da diş hekimleri tarafından yapılan elektrikli diş fırçalarıyla ilgili birçok videolar var izlemeni tavsiye ederim. Kısaca tüm dişlerini ve yüzeylerini teker teker temizliyorsun. Macun için farklı bir şeye gerek yok normal macun kullan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temizlik kolay, parçaları ayır su altında tut. Sona durulayıp birleştir, dik şekilde bırak kurusun diye. Makine su geçirmez tabi ama sadece akan suya karşı.

Oral-b kullanıyorum iyi marka.
Teşekkür ederim, aldım ben de.

Buradan yazmak zor, YouTube'da diş hekimleri tarafından yapılan elektrikli diş fırçalarıyla ilgili birçok videolar var izlemeni tavsiye ederim. Kısaca tüm dişlerini ve yüzeylerini teker teker temizliyorsun. Macun için farklı bir şeye gerek yok normal macun kullan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temizlik kolay, parçaları ayır su altında tut. Sona durulayıp birleştir, dik şekilde bırak kurusun diye. Makine su geçirmez tabi ama sadece akan suya karşı.
Merhabalar tekrardan, memlekette olduğumdan bakamıyorum kusura bakmayın. Ürün elime bu gün ulaştı da aklıma bir sey takıldı. Bu başlıkların yanında pembe lastik gibi bir şey göndermişler. O nedir acaba? Başlık kutusunun içinde pembe şey.

Teşekkür ederim, aldım ben de.

Merhabalar tekrardan, memlekette olduğumdan bakamıyorum kusura bakmayın. Ürün elime bu gün ulaştı da aklıma bir sey takıldı. Bu başlıkların yanında pembe lastik gibi bir şey göndermişler. O nedir acaba? Başlık kutusunun içinde pembe şey.
Başlığa takılıyor o halka, birden fazla başlığınız varsa halkanın rengiyle onları ayırt etmenizi sağlıyor.

Merhaba. Linkini bıraktığım modeli kullanıyorum. Standında 2 başlık yeri bulunduğundan dolayı ve 1 adet yedek başlık çıktığından dolayı eşimle kullanıyoruz. Performansı guzel. Sadece fırçanın ucu biraz küçük gibi hissettiriyor. Bir süre sonra alışırsın. Ayrıca diş tipine uygun farklı başlıklarıda mevcut.

Aynen çok önerilmese de o amaçla kullanılabilir, eski yeni başlıkları da ayırt etmede de yarar. Bir de iki tane aynı fırçadan aldıysanız onları da ayırt edebilirsiniz.
Çoook teşekkür ederim ilk zamandan beri yardımcı olduğunuz için, biraz kullanayım da basınızı ağrıtırım yine :d ❤️
Hocam ben Oral- B 9000 genius kullanıyorum. Çok memnunum. Siz de almışsınız sanırım. Bundan mı aldınız?
Merhabalar, o modeli biraz pahalı olduğundan ben pro2500 sipariş ettim fakat henüz kullanmadım. Yarın kullanacağım artık

Merhaba. Linkini bıraktığım modeli kullanıyorum. Standında 2 başlık yeri bulunduğundan dolayı ve 1 adet yedek başlık çıktığından dolayı eşimle kullanıyoruz. Performansı guzel. Sadece fırçanın ucu biraz küçük gibi hissettiriyor. Bir süre sonra alışırsın. Ayrıca diş tipine uygun farklı başlıklarıda mevcut.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için, arkadaşların önerisi üzerine pro2500 modelini aldım artık. Sanırım sizin modelin motor gücü biraz düsük kalıyormus. Yine de teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için❤️
Aynen çok önerilmese de o amaçla kullanılabilir, eski yeni başlıkları da ayırt etmede de yarar. Bir de iki tane aynı fırçadan aldıysanız onları da ayırt edebilirsiniz.

Tekrardan merhaba, dün ve bu sabah olmak üzere yeni kullanmaya başladım fırçamı. Sanırım henüz tam kullanmayı öğrenemediğimden aman aman bekledigim hissi yaratmadı dislerimde ama olsun. Merak ettiğim bir kaç şey daha oluştu o yüzden. Arka dişlerimi fırçalarken fırça duruyor bazen, sanırım sert fırçaladığım için oluyor. Diş etlerimde cok fazla kanama yapmadı fakat yumusak dis başlığı almam gerekir mi sizce? Bir diğer sorum ise, Fırçaladıktan sonra lavabo aynasının üstüne koyuyorum fakat öyle açıkta kalınca başlığı sanki kirlenicek gibi hissediyorum. Korumanın bir yolu var mı bu başlığı?
@asdaa Sanırım görmediniz..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı