Şarjlı matkap önerisi

@redeemer 50nm güzel cihaz. Ev ortamında, elektriğe ulaşabileceğin yerde olacaksan 2Ah batarya da alırsın yanına maliyeti daha düşük olur. Elinde kablolu, darbeli kırıcı olduğunu söylemiştin. Darbeli almana gerek yok. Duvar delmeye çalışmak cihazın ömründen yiyeceği gibi maliyete etkisi de var.

Bu iki ürünü alacağım Duvar delmezse çok zorlamam. Bosch darbeli matkap var. Amacım tek üründe her şeyi yapabileyim. Ama dediğin gibi makineyi zorlayarak da ömrünü bitirmemek gerek.

Bu iki ürünü alacağım Duvar delmezse çok zorlamam. Bosch darbeli matkap var. Amacım tek üründe her şeyi yapabileyim. Ama dediğin gibi makineyi zorlayarak da ömrünü bitirmemek gerek.

Ben de orta halli, daha hafif (hem fiziksel, hem maddi) bir cihaz alıp, yanına duvar işleri için Bosch düşünebilirim galiba. Ama başka bir yere giderken 2 çanta taşıma problemi de olacak :)

Sadece bunu alsak duvar delme işlerini de yapabilir miyiz?
Sen hem solo hem de akü almışsın.
Ayrıca.
Bayağı zam yemiş. Aralarına çok fark yoksa 1600'lük olanı alabilirim. Senin aldığın ürünün torku daha fazla.
Eki Görüntüle 2066777

Hocam o siralar Amazon indirimdeydi bende demir delmek icin torku yuksek bir şeyler aldim duvarida hiç zorlanmadan deliyor yani ben hepsini bataryasini ayri aldim daha indirimli geliyordu eksisi cantasi olmamasi ama yani cok tasıcak biri degilim o yuzden boyle tercih ettim einhell ucta satiyor ama cesitliligi fazla olmadigi icin ve daha pahali oldugu icin ben Bosch'dan almayi tercih ettim. Yani soyle bir yanlış yapmisim sadece 4.0ah pil cok buyuk ve uzun suren islerdede eli cok yoruyor bataryasi cok uzun sure gidiyor aldigimdan beri 2 kere şarj etmisimdir cok uzun suren isiniz yoksa buyuk almanizida tercih etmem.
Benim satin aldiklarimin tamimi bunlar Amazon belki bir indirim daha yapabilir ucuza alabilirsiniz.

Tek çanta yapabilirsen mantıklı aslında.

Bu ürün nasıldır acaba? 140 tork diyor.

Bu urunler daha cok somon sikmada kullanilir araba tekerlegi sokerken vs.

Hocam o siralar Amazon indirimdeydi bende demir delmek icin torku yuksek bir şeyler aldim duvarida hiç zorlanmadan deliyor yani ben hepsini bataryasini ayri aldim daha indirimli geliyordu eksisi cantasi olmamasi ama yani cok tasıcak biri degilim o yuzden boyle tercih ettim einhell ucta satiyor ama cesitliligi fazla olmadigi icin ve daha pahali oldugu icin ben Bosch'dan almayi tercih ettim. Yani soyle bir yanlış yapmisim sadece 4.0ah pil cok buyuk ve uzun suren islerdede eli cok yoruyor bataryasi cok uzun sure gidiyor aldigimdan beri 2 kere şarj etmisimdir cok uzun suren isiniz yoksa buyuk almanizida tercih etmem.
Benim satin aldiklarimin tamimi bunlar Amazon belki bir indirim daha yapabilir ucuza alabilirsiniz.

Bu urunler daha cok somon sikmada kullanilir araba tekerlegi sokerken vs.

Ben de bunları aldım. Evet bataryalar büyük ve ağır. Ama cihaz için bunlar daha iyiymiş. En az 3 v alın diyor ustalar. Zaten bir iki vidalama yapılıp kaldırılacak. Çok da eli yormaz.

Hatta cihaz ve vida seti yola çıktı bile. Umarım uç kısımlarında yalpalama yoktur. Çoğu iade eden kişinin iade nedeni de bu olmuş.

Aşağıdaki ürünleri alıp kullanmaya başladım. Betonu çok rahat deliyor. Şimdi gözümü gardıropa diktim. Söküp tamir etmeyi düşünüyorum :) İnsana çalışmayı sevdiren bir cihaz.
Yine bu forumda bir arkadaşın dediği gibi
"Her erkeğin bir dewaltı olmalı"

4999₺

1400₺

2339₺

Bosch Professional 35 Adet MultiConstruction Matkap Ucu ve Darbe Kontrollü Tornavida Ucu Seti Amazon.com.tr

Bosch Professional 7x Expert CYL-9 MultiConstruction Bohrer Set (für Beton, Ø 5-10 mm, Zubehör Schlagbohrmaschine) Amazon.com.tr

Bosch Cyl-5 Serısı, Blue Granıte Turbo Beton Matkap Ucu, 8*150 Mm https://amzn.eu/d/2X4Yfe7

Bosch Cyl-5 Serısı, Blue Granıte Turbo Beton Matkap Ucu, 10*150 Mm Amazon.com.tr

Aşağıdaki ürünleri alıp kullanmaya başladım. Betonu çok rahat deliyor. Şimdi gözümü gardıropa diktim. Söküp tamir etmeyi düşünüyorum :) İnsana çalışmayı sevdiren bir cihaz.
Yine bu forumda bir arkadaşın dediği gibi
"Her erkeğin bir dewaltı olmalı"

4999₺

1400₺

2339₺

Bosch Professional 35 Adet MultiConstruction Matkap Ucu ve Darbe Kontrollü Tornavida Ucu Seti Amazon.com.tr

Bosch Professional 7x Expert CYL-9 MultiConstruction Bohrer Set (für Beton, Ø 5-10 mm, Zubehör Schlagbohrmaschine) Amazon.com.tr

Bosch Cyl-5 Serısı, Blue Granıte Turbo Beton Matkap Ucu, 8*150 Mm Amazon.com.tr

Bosch Cyl-5 Serısı, Blue Granıte Turbo Beton Matkap Ucu, 10*150 Mm Amazon.com.tr

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Benim cihaz da geldi. Sadece vida işini yaptım. Beton delme işine girişemedim daha. Ama kaliteli olduğu belli oluyor.
Ayrıca matkap ucu olarak Beton, ahşap ve metal ayrı uçlar alacağım.
Şimdilik bana bunlar yeter.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-01-04 at 16.15.42.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-04 at 16.15.42.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı