Şarjlı piller kendiliğinden bitiyor

Puppa40

Hectopat
Merhaba. Varta marka 2100 mAh şarj edilebilir pillerim var. Pilleri şarj etmek için tamamen bitmelerini bekliyorum. Şarjda takıyorum ve tamamen şarj olduğu cihazda ışık ile belirtiliyor. Xbox gamepadine takıp şarjına baktığımda tam dolmamış gözüküyor. Neyse sıkıntı yok kullanımında ancak sonra pilleri çıkarıp dışarıda bir yere koyunca bir sonraki kullanımda bitmiş oluyor piller. Cihaza takılı bile olmayan pil nasıl bitebilir? Eğer piller sorunluysa şarj aletine takabileceğim başka pil önerirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Varta marka 2100 mAh şarj edilebilir pillerim var. Pilleri şarj etmek için tamamen bitmelerini bekliyorum. Şarjda takıyorum ve tamamen şarj olduğu cihazda ışık ile belirtiliyor. Xbox gamepadine takıp şarjına baktığımda tam dolmamış gözüküyor. Neyse sıkıntı yok kullanımında ancak sonra pilleri çıkarıp dışarıda bir yere koyunca bir sonraki kullanımda bitmiş oluyor piller. Cihaza takılı bile olmayan pil nasıl bitebilir? Eğer piller sorunluysa şarj aletine takabileceğim başka pil önerirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Merhaba. Boştayken bitmelerinden dolayı piller arızalı gibi geldi ancak şarj cihazı tam şarj etmiş gösterdiği halde xbox dolu göstermiyor da diyorsunuz. Şarj aletinde de sorun olabilir pillerde de. Duracell'in 2500mAh'lik şarjlı pillerinden alıp deneyebilirsiniz. Yine piller biter veya tam dolu görünmezse şarj cihazında sorun vardır.

Merhaba. Boştayken bitmelerinden dolayı piller arızalı gibi geldi ancak şarj cihazı tam şarj etmiş gösterdiği halde Xbox dolu göstermiyor da diyorsunuz. Şarj aletinde de sorun olabilir pillerde de. Duracell'in 2500MAh'lik şarjlı pillerinden alıp deneyebilirsiniz. Yine piller biter veya tam dolu görünmezse şarj cihazında sorun vardır.

Teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı